Haberler

Diyarbakır Masterleri Gaziantep'e Gidiyor

Güncelleme:

Güneydoğu GAP Masterler (Olgunlar) ligi öncesi, Diyarbakır Masterler futbol takımı cumartesi günü Gaziantep Masterleri ile bir hazırlık maçı yapacak.

Diyarbakır'dan Cumartesi sabah saat 9.00 Gaziantep'e hareket edecek olan Diyarbakır Masterleri Gazikent Tesislerinde saat 16.00 Gaziantep Masteleri ile karşılaşacak.

Diyarbakır Masterler Derneği Basın sözcüsü Zülküf Yakut; "Gaziantep Masterler Derneği öncülüğünde 8 takımın katılacağı 40 yaş üzeri Güneydoğu GAP Masterler(Olgunlar) ligine katılacağımız bu günlerde, Diyarbakır kentini en iyi şekilde temsil etmek amacı ile Derneğimiz bünyesinde oluşturduğumuz olgunlar takımımız ile hazırlıklarımıza başladık. Takımımızın Teknik sorumlusu Faruk Türk eşliğinde hafta içi yaptığımız çalışmalarımızın ardından cumartesi günü Gaziantep'te Gaziantep olgunları ile bir dostluk maçı yapacağız. Şu an itibarı ile derneğimiz bünyesinde eski futbolcu arkadaşlarımızla güzel bir birliktelik oluşturmuş durumdayız. Güneydoğu GAP Masterler (Olgunlar) liginde kentler arası oynayacağımız maçlarda yarışmaktan öte Kentimizi ve kültürümüzü en iyi şekilde tanıtmayı istiyoruz" dedi.

Kaynak: Temsilci / Yerel

Diyarbakır Gaziantep Yerel Kültür Sanat Haberler

Refah'ta Hamas'tan İsrail ordusuna pusu: 8 ölü

Refah'ta Hamas'tan İsrail ordusuna pusu: 8 ölü

Diyanet'i karıştıran iddia! Gözaltına alınan Türk hacı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a seslendi: Bizi çöp gibi götürdüler

Diyanet'i karıştıran iddia! Gözaltına alınan Türk hacı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a seslendi: Bizi çöp gibi götürdüler

İndirim sinyali mi? Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın faiz sözleri kafa karıştırdı

İndirim sinyali mi? Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın faiz sözleri kafa karıştırdı

Bakmadan Geçme

A101 bayramda kapalı mı? 16 Haziran Pazar Kurban Bayramı 1. GÜNÜ A101 açık mı kapalı mı? ŞOK bayramda kapalı mı? 16 Haziran Pazar Kurban Bayramı 1. GÜNÜ ŞOK açık mı kapalı mı? BİM bayramda kapalı mı? 16 Haziran Pazar Kurban Bayramı 1. GÜNÜ BİM açık mı kapalı mı? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 16 Haziran AFAD ve Kandilli deprem listesi! 16 Haziran Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? Şans Topu sonuçları açıklandı mı? Şans Topu sonuçları ne zaman açıklanır? 16 Haziran 2024 Pazar Şans Topu sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 16 Haziran Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? İtalya-Arnavutluk maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) İtalya-Arnavutluk maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Bayram namazı nasıl kılınır? Bayram namazı kaç rekat? Yalova Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Yalova Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Uşak Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Uşak Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Tunceli Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Tunceli Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Tokat Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Tokat Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Tekirdağ Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Tekirdağ Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Yozgat Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Yozgat Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Van Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Van Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti!
Cumhurbaşkanı Erdoğan: CHP iade-i ziyareti hazmedemedi, kibarlıktan anlamadılar

Cumhurbaşkanı Erdoğan: CHP iade-i ziyareti hazmedemedi, kibarlıktan anlamadılar

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title