Haberler

Bilecik'in Osmaneli ilçesinin ilk kadın muhtarı yeniden aday

Güncelleme:

Bilecik'in Osmaneli ilçesinin ilk ve tek kadın muhtarı olan Saliha Özet, 31 Mart 2024'te yapılacak yerel seçimlerde muhtarlığa yeniden aday olduğunu açıkladı. Özet, kadınların yaşamın her alanında olması gerektiği mesajını verdi.

Bilecik'in Osmaneli ilçesinin ilk ve tek kadın muhtarı olan Saliha Özet, 31 Mart 2024'te yapılacak yerel seçimlerde muhtarlığa yeniden aday olduğu bildirdi. Kadın muhtarı, kadınların yaşamın her alanında olması gerektiği mesajını verdi.

Eşi Ünal Özet'in vefatından sonra 2019 yerel seçimlerine katılıp kazanarak 4 yıl Camikebir Mahalle muhtarlığı yapan Saliha Özet, 2024 yerel seçimlerinde de yine yeniden göreve devam edebilmek için seçmenlerinden yetki istedi. Halkın teveccühüyle yeniden bu göreve talip olduğunu ve kadınların yaşamın her alanında olması gerektiğini vurgulayan Özet "Muhtarlık, kadınların özveriyle yaptığı hizmet alanı. Tabii ki vatandaşın takdiridir. Cinsiyet ayrımı yapmıyorum ama Türkiye'de görev yapan tüm kadın muhtarlarımız, yasanın bize verdiği görevlerin ötesinde sosyal sorumluluk projelerine de el atıyoruz. 'Daha ne yapabiliriz?' diye bir gayret ve arayış içindeyiz. Birinci dönemimi tamamlayacağım inşallah mart ayında, muhtarınız olarak yine yeniden vereceğiniz oylarınız ile adayım daha güzel bir Camikebir için sloganıyla hareket ediyorum. Mahalleme hizmet etmeye, katkı sunmaya devam ediyorum. Kadın muhtar olarak hizmete devam etmek istiyorum. Mahalle sakinleri olarak birbirimize karşı sevgimiz, saygımız, güvenimiz var. Mahallemden aldığım güç ve destekle, sizlerin takdiriyle, önerileriyle, isteğiyle Mahalle sakinlerimizin desteklerini bekliyorum" diye konuştu. - BİLECİK

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Osmaneli Bilecik Yerel Politika Güncel Haberler

Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

Adı yasak aşk, tehdit, uyuşturucu kullanımı ve rüşvete karışan hakim hakkında karar çıktı

Adı yasak aşk, tehdit, uyuşturucu kullanımı ve rüşvete karışan hakim hakkında karar çıktı

Sokak hayvanları nasıl uyutulacak? AK Partili isimden çok tartışılacak 'ötanazi' ifadesi

Sokak hayvanları nasıl uyutulacak? AK Partili isimden çok tartışılacak "ötanazi" ifadesi

Bakmadan Geçme

EURO 2024 F Grubu Puan Durumu! F Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 F Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? EURO 2024 E Grubu Puan Durumu! E Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 E Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? EURO 2024 D Grubu Puan Durumu! D Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 D Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? 20 Haziran Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 20 Haziran İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 20 Haziran 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 20 Haziran Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Haziran Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 20 Haziran Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 20 Haziran İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 20 Haziran Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! 21 Haziran Cuma 2024 Günlük Burç Yorumları! AŞK, EVLİLİK, SAĞLIK, KARİYER burç yorumları! 21 Haziran burç yorumları nedir? İskoçya İsviçre maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) İskoçya İsviçre maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? İskoçya İsviçre maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SONUCU! İskoçya İsviçre maçı ne oldu? İskoçya İsviçre maçı CANLI izle! (EURO 2024) İskoçya İsviçre EURO 2024 maçını hangi kanal veriyor, şifresiz nereden izlenir?
Ayşe Ateş ölüm tehdidini duyurup içişleri ve adalet bakanlarına çağrı yaptı: Geleni görmüyor musunuz?

Ayşe Ateş ölüm tehdidini duyurup içişleri ve adalet bakanlarına çağrı yaptı: Geleni görmüyor musunuz?

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title