"Sen Vatan Hainisin" Diyen Saldırgan, Volkan Konak'a Kurşun Yağdırdı

"Sen Vatan Hainisin" Diyen Saldırgan, Volkan Konak'a Kurşun Yağdırdı

Ünlü şarkıcı Volkan Konak'a, İstanbul'da konser verdiği sırada, "Sen vatan hainisin" diyen bir saldırgan iki el ateş açtı.

Ünlü şarkıcı Volkan Konak'a, İstanbul Ataşehir'de sahne aldığı barda, "Sen vatan hainisin" diyen bir kişi ateş açtı.

KURŞUN TAVANA İSABET ETTİ

Konak saldırıyı yara almadan atlatırken, ateş açan kişi bar korumaları tarafından vurularak yakalandı. Saldırganın silahından çıkan kurşunun tavana isabet ettiği belirlendi.

VOLKAN KONAK: BENİMLE İLGİSİ YOK

Sanatçı Volkan Konak, Ataşehir'de sahne aldığı eğlence mekanının önünde yaşanan kavganın kendisiyle ilgisinin bulunmadığını bildirdi.

Konak, söz konusu olaya ilişkin açıklamasında, şunları kaydetti:

"Burası alkollü mekan, alkollü mekanlarda olur böyle şeyler. Ben sahnedeydim, olandan haberim bile yok. O yüzden sorun yok, benimle ilgisi yok. Ailem internette dolaşan yanlış haberlerden çok üzgün ama olayın benimle ilgisi yok, kapı önünde yaşanmış bitmiş. Yaş günüm var, arkadaşlarımla 50. yaş günümü kutluyoruz."

1 KİŞİ YARALANDI

Ataşehir'de, Volkan Konak'ın sahne aldığı eğlence merkezinin önünde şüpheliler S.D. ve İ.Ç. tarafından pompalı tüfekle havaya ateş açılmıştı. Olaya müdahale eden güvenlik görevlisi M.Y, bu kişilerden S.D'yi bacağından vurarak etkisiz hale getirmişti. İ.Ç. ise darp sonucu hafif yaralanmıştı. Güvenlik görevlisi M.Y. olayda kullandığı tabancayla, S.D. ve İ.Ç. ise tedavilerinin ardından gözaltına alınmıştı.