Tüsiad Haberleri

Tüsiad haber, Tüsiad son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Tüsiad - 10.12.2019
"Çin'i Anlamak, Çin ile İş Yapmak" Konferansı
Neoma Business School Öğretim Üyesi Doç. Dr. Haiyan Zhang, "Çin'in emek yoğun endüstrisi, tekstil, makine gibi sektörler Çin'den çıkacak ve düşük maliyetli üreticisi olan komşu ülkelere gidecek.
Tüsiad - 10.12.2019
TÜSİAD'ın konferansında çeviri krizi (görüntü düzelterek)
TÜSİAD'ın konferansına davet edilen Eski Almanya Cumhurbaşkanı Christian Wulff, çevirmen olmadığı için Almanca yerine İngilizce konuşması istenince kürsüden indi.
Tüsiad - 10.12.2019
"Çin'i Anlamak, Çin ile İş Yapmak" Konferansı
Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Selim Dursun, Dijital İpek Yolu Projesi'nin Çin ile ilişkilerde yeni bir kapı araladığını belirterek, "Dijital İpek Yolu inşa etmek, bilgi ve iletişim teknolojileri alanında da tüm ülkelerin ortak çıkarlarına hizmet edecektir diye düşünüyorum.
Tüsiad - 10.12.2019
TÜSİAD'ın konferansında çeviri krizi
TÜSİAD'ın konferansına davet edilen Eski Almanya Cumhurbaşkanı Christian Wulff, çevirmen olmadığı için Almanca yerine İngilizce konuşması istenince kürsüden indi.
Tüsiad - 10.12.2019
TÜSİAD'IN KONFERANSINDA ÇEVİRİ KRİZİ
ALMANYA ESKİ CUMHURBAŞKANINDAN "İNGİLİZCE" KONUŞMASI İSTENİNCE KÜRSÜDEN İNDİHaber-Kamera: İdris TİFTİKCİ - İstanbul DHA - TÜSİAD'ın konferansına davet edilen Eski Almanya Cumhurbaşkanı Christian Wulff, çevirmen olmadığı için Almanca yerine İngilizce konuşması istenince kürsüden indi.
Tüsiad - 6.12.2019
TÜSİAD girişimci gençlerle buluştu
Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD), "Bu Gençlikte İş Var!" programı çerçevesinde girişimcilik etkinliği gerçekleştirildi.
Tüsiad - 6.12.2019
"Çin'i Anlamak Çin ile İş Yapmak" konferans serisi sürüyor
Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD), "Çin'i Anlamak Çin ile İş Yapmak" başlıklı konferans serisinin beşincisini 10 Aralık Salı günü İstanbul'da InterContinental Hotel'de gerçekleştirecek.
Tüsiad - 6.12.2019
İş Hayatında Blok Zinciri 2019 Konferansı
Bilkent Üniversitesi ve Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği'nin (TÜSİAD) iş birliğiyle oluşturulan Bilgi Toplumu Forumu (BTF) tarafından düzenlenen "İş Hayatında Blok Zinciri 2019 Konferansı"nda, blok zinciri teknolojisinin iş hayatına etkileri ele alındı.
Tüsiad - 4.12.2019
TÜSİAD Yüksek İstişare Konseyi Toplantısı
Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD) Yüksek İstişare Konseyi (YİK) Başkanı Tuncay Özilhan, ekonomide aşırı yüksek kur hareketliliği başta olmak üzere öngörü ufkunun daraldığı günlerin geride kaldığını belirterek, "Birçok kuruluş büyüme tahminlerini yükseltti.
Tüsiad - 4.12.2019
TÜSİAD Yüksek İstişare Konseyi Toplantısı
Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD) Başkanı Simone Kaslowski, ekonomide gözlenen toparlanmanın kalıcı hale getirilmesinin kısa vadede en önemli odak noktaları olduğunu belirterek, "Bunu yaparken toplumun önüne yeni ve heyecan verici, toplumsal enerjiyi harekete geçirici...
Tüsiad - 4.12.2019
GÜNDEM / 4 Aralık 2019
Cumhurbaşkanı Erdoğan, NATO Devlet ve Hükümet Başkanları Zirvesi için İngiltere'deTürkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, The Grove Otel'de düzenlenecek zirve kapsamında NATO aile fotoğrafı çekimine katılacak.
Tüsiad - 4.12.2019
GÜNDEM ÖZETİ / 4 Aralık 2019
Cumhurbaşkanı Erdoğan, NATO Devlet ve Hükümet Başkanları Zirvesi için İngiltere'deTürkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, The Grove Otel'de düzenlenecek zirve kapsamında NATO aile fotoğrafında hazır bulunacak.
Tüsiad - 3.12.2019
TÜSİAD Yüksek İstişare Konseyi kokteyli
TÜSİAD, yarın gerçekleştirilecek Yüksek İstişare Konseyi (YİK) öncesinde kokteyl düzenledi.
Tüsiad - 3.12.2019
TÜSİAD ve BOSİAD, Bursa sanayinin dijital dönüşümü için güçlerini birleştiriyor
TÜSİAD'ın sanayide dijital dönüşüme destek olmak için hayata geçirdiği 'TÜSİAD SD2 Programı, BOSİAD'ın girişimiyle Bursalı sanayicilere tanıtıldı.
Tüsiad - 2.12.2019
"Merkezi Yönetim Bütçesi Takip Raporu"nu yayımladı
TÜSİAD ve Koç Üniversitesi ortaklığı ile oluşturulan Koç Üniversitesi – TÜSİAD Ekonomik Araştırma Forumu (EAF) "Merkezi Yönetim Bütçesi Takip Raporu" serisinin beşinci raporunu yayınladı.
Tüsiad - 2.12.2019
Dünyaca ünlü ekonomist Nouriel Roubini: "Türkiye'de büyüme pozitif seyredecek"
Dünyaca ünlü ekonomist Nouriel Roubini, Türkiye ekonomisinin, geçen yılın ikinci yarısında döviz krizi ve finansal baskılar sonucu meydana gelen durgunluk döneminden çıktığını belirterek, "İhracatın daha rekabetçi olmasıyla cari açık düştü.
Tüsiad - 1.12.2019
Kalite Kongresi'nde "2019 Türkiye Mükemmellik Ödülleri" sahiplerini buldu
Türkiye Kalite Derneği (KalDer) tarafından düzenlenen 28. Kalite Kongresi'nde "2019 Türkiye Mükemmellik Ödülleri" sahiplerini buldu.
Tüsiad - 28.11.2019
GTO'nun hizmet kalitesi 5 yıldızla ödüllendirildi
Gaziantep Ticaret Odası (GTO), 28. Kalite Kongresinde "Mükemmellikte Yetkinlik 5 Yıldız Belgesi" ödülüne layık görüldü.
Tüsiad - 26.11.2019
28. Kalite Kongresi
TürkTraktör Genel Müdürü Aykut Özüner, tarım sektöründe Türkiye'de alınacak daha çok yolun olduğunu belirterek, "Bu alınacak yolun da teknolojinin ucuzlamasıyla olabileceğini düşünüyorum.
Tüsiad - 26.11.2019
Dünyaca ünlü ekonomist Roubini'den "Türkiye ekonomisi yükselişe geçti" mesajı
Dünyaca ünlü ekonomist Nouriel Roubini, "Türkiye'de ekonomi bu yıl itibariyle yükselişe geçti.
Tüsiad - 26.11.2019
28. Kalite Kongresi
Limak Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Özdemir, "Kadınlarda ciddi bir kapasite ve potansiyel var, biz bunları değerlendirmiyoruz.
Tüsiad - 26.11.2019
Güven Sağlık Grubu'nda 'Aile İçi Şiddet Politikası' projesi
ANKARA'da Güven Sağlık Grubu, 'Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü' kapsamında 'Çalışanlara Yönelik Aile İçi Şiddet Politikası İlkeleri' projesini uygulamaya başladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Tüsiad Haberleri | Tüsiad Haber - Haberler - Sayfa 6 - Tüsiad haberleri, son dakika tüsiad haber ve gelişmeleri burada. 10. IICEC Konferansı: Dünya Enerji Görünümü 2019 Türkiye Lansmanı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.9.2020 23:21:16. #1.15#
title