Türk Polis Teşkilatı'nın 170. Yılı Etkinlikleri
Haberler » Yerel » Türk Polis Teşkilatı'nın 170. Yılı Etkinlikleri - Haberler

Türk Polis Teşkilatı'nın 170. Yılı Etkinlikleri

Türk Polis Teşkilatı’nın 170. Kuruluş Yıldönümü kutlamaları çerçevesinde Malatya’da Türk Sanat Müziği ve Şiir dinletisi düzenlendi.

Türk Polis Teşkilatı'nın 170. Yılı Etkinlikleri

Türk Polis Teşkilatı'nın 170. Kuruluş Yıldönümü kutlamaları çerçevesinde 'da Türk Sanat Müziği ve Şiir dinletisi düzenlendi.

Malatya Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen etkinliğe Malatya Valisi , Büyükşehir Belediye Başkanı , 2.Ordu Kurmay Başkanı ve Garnizon Komutanı Tümgeneral Mehmet Akyürek, Yeşilyurt Kaymakamı Nesim Babahanoğlu, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Alper, Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal, Polis Meslek Yüksek Okulu Müdürü Mehmet Karlı, kurum amirleri emniyet personeli ve vatandaşlar katıldı.

Türk Polis teşkilatının kuruluş yıldönümü dolayısıyla hazırlanan sinevizyon gösterimi ile başlayan gecede daha sonra polisler tarafından şiirler dinletisi sunuldu. Elazığ Folklor Ekibinin çayda çıra gösterisinin ardından polislerin oluşturduğu Türk Sanat Müziği Korosu konuklara güzel bir gece yaşattı. Gecenin sonunda ise Polis Haftası dolayısıyla gerçekleştirilen resim ve şiir yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödülleri protokol tarafından verildi. - MALATYA

Kaynak: İHA

Manşet

Haberler