Trakya'nın En Büyük Çocuk Şenliği Başlıyor

Trakya'nın En Büyük Çocuk Şenliği Başlıyor

Süleymanpaşa Çocuk Şenliği'nin dördüncüsü 21 ile 23 Nisan tarihlerinde 100. Yıl Süleymanpaşa Belediyesi Gençlik Merkezi'nde gerçekleştirilecek.

Trakya'nın En Büyük Çocuk Şenliği Başlıyor

ÇOCUKLAR DOYASIYA EĞLENECEK

4. Süleymanpaşa Çocuk Şenliği, 3 gün boyunca 10.00 ile 18.00 saatleri arasında Süleymanpaşalı çocuklara heyecan ve eğlence dolu unutulmaz anlar yaşatacak. Onlarca etkinlik ve gösteri ile Süleymanpaşalı çocuklara kapılarını açacak olan şenlikte çocuklarımız doyasıya eğlenecek.

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi tarafından hazırlanan etkinliklerin yanı sıra Kent Koleji, Toprak ve Trakya Rehabilitasyon Merkezleri, En İyiler Anaokulu, Arslan Anaokulu, Burcugül Anaokulu Kreş ve Gündüz Bakımevi, Mektebim Okulları, Tekirdağ Doğa Koleji, İhsan Koleji ve Aden Koleji etkinlik alanında stant açacak.

Star Medicana Hastanesi, Tekirdağ Bisiklet ve Spor Kulübü, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi, Tekirdağ Süleymanpaşa Zabıtası, Aydoğdu Sosyal Eğitim Merkezi, Süleymanpaşa Belediyesi Çocuk Akademisi, Süleymanpaşa Belediye Konservatuarı, Cumhuriyet Kadınları, Süleymanpaşa Kent Konseyi ve Hayal Adası Kadınları da 100. Yıl Gençlik Merkezi'nde kuracağı stantlar ile Trakya'nın En Büyük Çocuk Şenliği'ne renk katacak.

ÇOCUK KULÜBÜ ÜYELERİNE TÜM ETKİNLİKLER ÜCRETSİZ OLACAK

4. Süleymanpaşa Çocuk Şenliği'nde bütün etkinlikler Süleymanpaşa Belediyesi Çocuk Kulübü üyelerine tamamen ücretsiz olacak. Etkinliklerde üye çocukların kartları ile alana gelmesi gerektiği belirtilirken girişte Süleymanpaşa Belediyesi Çocuk Kulübü standında ücretsiz olarak üye kayıtlarının da yapılacağı ifade edildi.

Kaynak: Bültenler