Haberler

Messi'nin yaptıkları devede kulak kalır! Bu kahkaha Mbappe'ye duyulan sevgiyi bitirir

Spor Haberleri

Arjantin-Hollanda maçından sonra Weghorts ve rakibin hocası Louis van Gaal'e yaptığı hareketlerle gündem olan Messi'den sonra Mbappe de çok konuşulacak tavırlar sergiledi. Penaltı kaçıran rakibine dönüp kahkaha atan Mbappe, büyük tepki çekti.

2022 Dünya Kupası'nda yaşanan sürpriz sonuçlar kadar futbolcuların girdiği olaylar da gündemde zirveye yerleşiyor. Arjantin-Hollanda maçında Messi ve arkadaşlarının yaptığı hareketler konuşulurken İngiltere-Fransa maçından da dikkat çeken bir olay yaşandı.

Bu hareket hiç yakışmadı Mbappe! Messi'nin yaptıkları bile masum kalır

İngiltere'nin yıldızı Harry Kane, penaltıdan yararlanamadı. O anlarda karşılaşmada 2-1 önde olan Fransa, kaçan penaltı sonrası büyük sevinç yaşadı. Kylian Mbappe ise sevincin dozunu hayli kaçırdı.

Messi'nin yaptıkları devede kulak kalır! Bu kahkaha Mbappe'ye duyulan sevgiliyi bitirir

Mbappe, Kane'in kaçırdığı penaltıdan sonra rakibe dönüp kahkaha atmaya başladı. Mbappe'nin maç içinde verdiği reaksiyon büyük tepki çekti.

Bu hareket hiç yakışmadı Mbappe! Messi'nin yaptıkları bile masum kalır

Arjantin'in starı Lionel Messi de hedefte. Messi maçtan sonra canlı yayında Weghorts'a, "Aptal" diye hakaret etti. Rakibin hocası van Gaal'e gidip tartışma başlattı. Messi ayrıca soyunma odasında kendisine verilen Meksika bayrağına basmıştı.

Messi'nin yaptıkları devede kulak kalır! Bu kahkaha Mbappe'ye duyulan sevgiliyi bitirirMessi'nin Meksika bayrağına bastığı görüntü

Kaynak: Haberler.com / Spor

Kylian Mbappe Lionel Messi Harry Kane Spor Haberler

title