Simavlı Başkan Kalbine Yenildi
Haberler » Yerel » Simavlı Başkan Kalbine Yenildi - Haberler

Simavlı Başkan Kalbine Yenildi

Kütahya'nın Simav ilçesine bağlı Demirciköy Beldesinin MHP'li Belediye Başkanı Mustafa Çetin, tedavi gördüğü Uşak'taki özel bir hastanede dün akşam saatlerine doğru yaşamını yitirdi.

Simavlı Başkan Kalbine Yenildi

'nın ilçesine bağlı Demirciköy Beldesinin MHP'li Belediye Başkanı , tedavi gördüğü 'taki özel bir hastanede dün akşam saatlerine doğru yaşamını yitirdi.

Yaklaşık bir hafta önce kalbinden rahatsızlanarak Uşak'ta özel bir hastaneye kaldırılan ve tedavi altına alınan 40 yaşındaki ikisi kız üç çocuk babası Belediye Başkanı Mustafa Çetin'in kalp damarlarından dördü değiştirildi.

Yoğun bakım ünitesine alınan Çetin yapılan tüm tıbbi müdahalelere rağmen hayata tutunamadı ve dün akşam saatlerine doğru vefat etti.

Uşak'tan Simav'a getirilen Çetin'in cenazesi Simav Doç. Dr. İsmail Karakuyu Devlet Hastanesi morguna konuldu. Bu gün saat 12.30'da morgdan alınan Çetin'in cenazesi kalabalık bir araç konvoyu eşliğinde getirildiği Demirciköy beldesinde öğle namazını müteakip Belediye Meydanında kılınan cenaze namazının ardından belde mezarlığında toprağa verildi.

Çetin'in cenaze namazına MHP Kütahya Milletvekili Alim Işık, MHP Kütahya İl Başkanı Salim Ay, MHP Simav İlçe Başkanı İsmail Karaağaç, belde belediye başkanları ve vatandaşlar katıldı.

Çetin ayrıca, 1999-2004 yılları arasında MHP Simav İlçe Başkanlığı görevinde bulundu. - KÜTAHYA

Kaynak: İHA

Manşet

Haberler