Seren Serengil, Çıplak Fotoğrafını Paylaşan Hande Yener ile Barıştı

Seren Serengil, Çıplak Fotoğrafını Paylaşan Hande Yener ile Barıştı

Ünlü şarkıcı Seren Serengil, husumet yaşadığı Hande Yener ile barıştı. Hande, Instagram'dan Seren'in çıplak pozunu paylaşmıştı.

Seda Sayan, mahkemelik olan Seren Serengil ve Hande Yener'in arasındaki buzları eritti. Seren'in çıplak fotoğrafını paylaşmasına rağmen Hande'yi affetmesi herkesi şoke etti.

BARIŞTILAR

Aralarında yaşanan tartışma sonrası birbirleriyle konuşmayan Seren Serengil ve Hande Yener küslüğü sona erdi. Arnavutköy'de bir mekanda Seda Sayan'ın öncü olduğu yemekte Serengil ve Yener ikilisi barıştı.

SEREN'İN ÇIPLAK FOTOĞRAFINI PAYLAŞMIŞTI

Telifmetre geçtiğimiz aylarda yaptığı araştırma sonucu Hande Yener, radyolarda en çok şarkısı çalınan isim olmuş, televizyon programında listeye inanmadığını söyleyen Serengil, bu konuyu araştıracağını belirtmişti. Serengil'in bu açıklamalarından sonra Hande Yener skandal bir paylaşımda bulunmuştu. Ünlü şarkıcı, Seren Serengil'in yıllar önce çekilen üstsüz fotoğrafını Instagram hesabının hikaye bölümünden "Aa serenmetreye bakıyor, yine göremiyor" notuyla paylaşmıştı. İkili daha sonra mahkemelik olmuştu.

Yayın ilkelerimiz gereği fotoğrafın tamamını paylaşamıyoruz...