Haberler

AK Parti Malatya Milletvekili İnanç Siraç Kara Ölmeztoprak, Malatya Ticaret Borsası'nı ziyaret etti

Güncelleme:

AK Parti Malatya Milletvekili İnanç Siraç Kara Ölmeztoprak, Malatya Ticaret Borsası'nı ziyaret ederek, işbirliği ve çalışma vurgusu yaptı. Ticaret Borsası Başkanı Ramazan Özcan ise Malatya'nın yeniden ayağa kaldırılması için birlikte çalışacaklarını belirtti.

AK Parti Malatya Milletvekili İnanç Siraç Kara Ölmeztoprak'ın ziyaretinde konuşan Malatya Ticaret Borsası (MTB) Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Özcan," İnşallah Malatya'yı en güzel bir şekilde ayağa kaldırmak için birlikte çalışacağız" dedi.

AK Parti Malatya Milletvekili İnanç Siraç Kara Ölmeztoprak'ın Malatya Ticaret Borsası'na (MTB) düzenlediği ziyarette konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Özcan, istişare ve işbirliği vurgusunda bulundu.

Depremin yaralarının sarılmasına yönelik çalışmalara destek vererek sorunların çözümü noktasında ellerinden geleni yapacaklarını ifade eden Özcan, "6 Şubat depreminin üstünden yaklaşık 7 ay gibi bir süre geçti. Ama hayat devam ediyor. İçinde bulunduğumuz şartlara rağmen, Malatya'yı yeniden geçmişte yaşadığımız o güzel haline döndürmek için her alanda yoğun bir çalışma var. Milletvekilimizde seçildiği günden itibaren sahada yoğun bir çalışmayla vatandaşlarımızla görüşüyor. Gerek kalıcı konutların yapılması gerekse de şu anda acil olan konteynerlerde yaşayanların, yaşamlarımın devam ettirmeleri için yoğun bir mücadele var. Kendisine bu konuda çok teşekkür ediyoruz. İnşallah yakın bir zamanda Malatya'yı en güzel bir şekilde ayağa kaldırmak için birlikte çalışacağız. Yaşanan sıkıntıları da kendilerine aktararak işbirliği içinde çözüm odaklı olarak her zaman hazırız. Ziyaretten dolayı da çok teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.

AK Parti Malatya Milletvekili İnanç Siraç Kara Ölmeztoprak ise, MTB Başkanı Ramazan Özcan ve yönetim kurulu üyelerine yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür ederek, Şehirde normal hayatın devam etmesi için ellerinde gelen gayreti gösterdiklerini söyledi.

Hiçbir konunun depremin önüne geçemediğini kaydeden Milletvekili Ölmeztoprak, "Bu dönemde öncelikle bir seçim geçirdik. Bir deprem yaşadık. Hiçbir gündem depremin önüne geçmedi. Şehirde normal hayatın devam etmesi için sahada elimizden geleni yapıyoruz. Malatya Ticaret Borsamız da bir STK olarak 6 Şubat sonrasında gerek üyeleri gerek başkanları olarak hepimiz birer depremzede olarak taşın altına elimizi koyduk. Tarım ve hayvancılık alanında Malatya'mızda için geniş alternatiflerle dolu olan bu alanda bu güzide kuruluşumuzun çalışmaları, bir de depremle ilgili ne yapabiliriz. Ne katkı verebiliriz. Ne sağlayabiliriz yönündeydi. Bilgi ile beraber bütün ilgimizle çözüm noktasındaki desteklerimiz ile Ticaret Borsamızın yanında olacağız. Çözüm bulma alternatif konularda çözüm arama konusunda birlik ve beraberlik içerisinde çalışacağız ve elimizde ne gelirse onu yapacağız" diye konuştu. - MALATYA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Politika

İnanç Siraç Kara Ölmeztoprak Ramazan Özcan Milletvekili AK Parti Malatya Politika Ekonomi Haberler

Avcılar'da erkekler tuvaletinde mide bulandıran olay! Linçten polis kurtardı

Avcılar'da erkekler tuvaletinde mide bulandıran olay! Linçten polis kurtardı

Avrupa'nın en büyük tarım bankası Rabobank Türkiye'den çekiliyor

Avrupa'nın en büyük tarım bankası Rabobank Türkiye'den çekiliyor

Trump'ın yeni rakibi Kamala Harris'e binlerce dolarlık bağış yaptığı ortaya çıktı

Trump'ın yeni rakibi Kamala Harris'e binlerce dolarlık bağış yaptığı ortaya çıktı

Bakmadan Geçme

23-24 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 23-24 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 23-24 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Büyükçekmece, Eyüp, Üsküdar elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? Ankara Mamak, Altındağ, Sincan elektrik kesintisi! İztutu Plajı nerede, hangi ilde ve ilçede, nereye bağlı? İztutu Plajı giriş ücreti 2024 ne kadar? İşte İztutu Plajı yol tarifi Blum ne zaman listelenecek? Blum coin listelendi mi, ne zaman çıkacak? Blum coin listelenme tarihi Kıyamet alametleri nelerdir, kaç tanesi gerçekleşti? 54 kıyamet alametleri nelerdir? Gerçekleşen ve gerçekleşmeyen kıyamet alametleri Oğuz Aydın aslen nereli, kaç yaşında? Oğuz Aydın hangi takımda, hangi mevkide oynuyor? Türksat 42.0e otomatik arama frekansı! Türksat tüm kanallar otomatik arama frekans bilgileri, polarizasyon, sembol oranı, FEC nedir? 19 Nisan hangi burç? Nisan'ın 19'unda doğanlar hangi burç oluyor? 19 Nisan burcu! 21 Mart hangi burç? Mart'ın 21'inde doğanlar hangi burç oluyor? 21 Mart burcu! Esenyurt hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Esenyurt nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı?
Tayvan'ın en büyük askeri tatbikatı başladı! Yapay zekaya çok kritik bir görev verdiler

Tayvan'ın en büyük askeri tatbikatı başladı! Yapay zekaya çok kritik bir görev verdiler

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title