Haberler

Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı'dan Kurban Bayramı Mesajı

Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı Kurban Bayramı mesajı yayınladı.

Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı Kurban Bayramı mesajı yayınladı.

Dini bayramların, insanların kırgınlık ve dargınlıklardan arınarak sevgi, saygı ve hoşgörü duyguları içerisinde kucaklaşmalarına imkan sağlayan müstesna günler olduğunu ifade eden Sakallı, "Her türlü güzelliğin ve mutluluğun yaşandığı bayramlar; eşin, dostun, akrabanın, hastaların, büyüklerin ziyaret edildiği; yetimlerin, mahzun ve buruk gönüllerin tamir edildiği; fakir-fukaranın aranıp gözetildiği, muhtaçlara yardım elinin uzatıldığı, çocukların sevindirildiği, dargınlıkların, kırgınlıkların giderildiği, af, hoşgörü ve kardeşlik duygularının tuğlaştığı, mazlumlara dua edildiği ve zulmün lanetlendiği günlerdir. Yıllardır bu güzel günleri ailelerinde ve sosyal hayatlarında coşku ile yaşayan hemşehrilerimiz için Kurban Bayramı sevgi, dostluk, dayanışma gibi güzel hisleri daha da derinleştirmelerine, bir çok bereketin bir arada yaşanmasına vesile olacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle halkımızın, tüm ulusumuzun ve bütün bir insanlık coğrafyasının Kurban Bayramını kutlar, sağlık ve mutluluk dolu bir yıl geçirmelerini temenni eder, sevgi ve selamlarımı sunarım" dedi. - ESKİŞEHİR

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Kurban Bayramı Burhan Sakallı Odunpazarı Yerel Haberler

Bakmadan Geçme

ASKİ Ankara su kesintisi: Ankara'da sular ne zaman gelecek? 4 Mart 2024 Ankara su kesintisi listesi! 4 Mart 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! 4 Mart 2024 On Numara çekiliş sonuçları açıklandı mı? On Numara sonuçları saat kaçta? On Numara CANLI izle! Bugün kazanan numaralar neler? Watergarden AVM satıldı mı? AVM'nin ortaklarından biri TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi'ydi 5 Mart 2024 Günlük Burç Yorumları: 5 Mart Salı burç yorumları! AŞK, EVLİLİK, SAĞLIK, KARİYER burç yorumları! Yarın burçları neler bekliyor? Cevat Öncü kimdir? CHP Samsun Belediye Başkan Adayı Cevat Öncü kaç yaşında, nereli? İsmet Yıldırım kimdir? AK Parti Ümraniye Belediye Başkan adayı İsmet Yıldırım kaç yaşında, nereli? Azize Çeroğlu kimdir? CHP Sakarya Belediye Başkan Adayı Azize Çeroğlu kaç yaşında, nereli? CANLI maç izle! TÜM MAÇLAR! Canlı şifresiz donmadan HD maç izle! 4 Mart GÜNÜN MAÇLARI CANLI İZLE! Serkan Karayiğit kimdir? CHP Osmaniye Belediye Başkan Adayı Serkan Karayiğit kaç yaşında, nereli? Bedii Onan kimdir? Zafer Partisi Çorum Belediye Başkan adayı Bedii Onan kaç yaşında, nereli? Ulaş Tepe kimdir? CHP Ordu Belediye Başkan Adayı Ulaş Tepe kaç yaşında, nereli? Hulusi Özen kimdir? CHP Niğde Belediye Başkan Adayı Hulusi Özen kaç yaşında, nereli? Mehmet Bilgin kimdir? CHP Nevşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Bilgin kaç yaşında, nereli? Kemal Karlı kimdir? Zafer Partisi Burdur Belediye Başkan adayı Kemal Karlı kaç yaşında, nereli?
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title