Haberler

Kripto Borsası dYdX'in Kurucusu Antonio Juliano, CEO'luk Görevinden Ayrıldı

Güncelleme:

Merkezi olmayan kripto borsası dYdX'in kurucusu Antonio Juliano, CEO'luk görevinden ayrıldığını duyurdu. Bu karar, şirket içindeki uzun süreli tartışmaların sonucunda alındı. Juliano'nun yerine Ivo Crnkovic-Rubsamen geçiyor. Juliano, CEO'luk görevinden çekilerek şirketin Yönetim Kurulu Başkanı ve Başkan pozisyonlarına geçtiğini duyurdu. Ayrıca, gelecekte şirketin önemli kararlarında ve stratejilerinde etkili olmaya devam edeceğini belirtti.

Merkezi olmayan kripto borsası dYdX'in kurucusu Antonio Juliano, Ceo'luk görevinden ayrılma kararını açıkladı. Bu önemli karar, şirket içindeki uzun süreli tartışmaların bir sonucu olarak gelişirken, Juliano'nun yerine şirketin Ceo'luk koltuğuna Ivo Crnkovic-Rubsamen geçiyor.

dYdX Yeni Liderlikle DeFi'ye Yön Vermeye Hazırlanıyor

Merkezi olmayan kripto para borsası dYdX'in kurucusu olan Antonio Juliano, hem kişisel hem de profesyonel sebeplerle dYdX Trading Inc.'in Ceo'luk pozisyonundan ayrıldığını duyurdu.

Juliano'nun bu kararı şirket içinde uzun süredir konuşulan bir konuydu. Şirketin bir temsilcisi tarafından yapılan açıklamada, Antonio'nun istifasının şirket içinde beklenen bir gelişme olduğu belirtildi. Temsilci ayrıca, SEC'in şirkete herhangi bir Wells bildirimi göndermediğini ve göndermesinin de beklenmediğini açıkladı.

Juliano, gün içinde paylaştığı bir blog yazısı aracılığıyla zaman zaman görevinden çok sıkıldığını ve ayrılmayı düşündüğünü ifade etti. Juliano, şirketi yönetme zorunluluğunun olmadığını anladığından beri kendini "kişisel olarak son derece tatmin olmuş" hissettiğini belirtti. Blog paylaşımında Juliano, dYdX'in kurucusu olarak kalmaya devam edeceğini ancak CEO olarak yerini başkasına bırakacağını vurguladı.

Bu açıklama sonrasında Ivo Crnkovic-Rubsamen, CEO olarak görevi devraldı. Crnkovic-Rubsamen'in "uzun süredir arkadaşı ve iş ortağı" olduğunu ve bu role uygunluğunu ifade eden Juliano, CEO'luk görevinden çekilerek şirketin Yönetim Kurulu Başkanı ve Başkan pozisyonlarına geçtiğini duyurdu.

Son olarak Juliano, geleceğe dair kesin planları olmadığını söylese de şirketin önemli kararlarında ve stratejilerinde etkili olmaya devam edeceğini ve Crnkovic-Rubsamen ile günlük işlerde yakın iş birliği içinde çalışacağını belirtti.

Kaynak: Haberler.com / Kripto

Kripto Para CEO Kripto Yatırım Kripto Haberler

Refah'ta Hamas'tan İsrail ordusuna pusu: 8 ölü

Refah'ta Hamas'tan İsrail ordusuna pusu: 8 ölü

Diyanet'i karıştıran iddia! Gözaltına alınan Türk hacı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a seslendi: Bizi çöp gibi götürdüler

Diyanet'i karıştıran iddia! Gözaltına alınan Türk hacı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a seslendi: Bizi çöp gibi götürdüler

Adıyaman'da skandallar zinciri! Doktorla hastanenin kavgası, Hamza bebeğin hayatına mal oldu

Adıyaman'da skandallar zinciri! Doktorla hastanenin kavgası, Hamza bebeğin hayatına mal oldu

Bakmadan Geçme

A101 bayramda kapalı mı? 16 Haziran Pazar Kurban Bayramı 1. GÜNÜ A101 açık mı kapalı mı? ŞOK bayramda kapalı mı? 16 Haziran Pazar Kurban Bayramı 1. GÜNÜ ŞOK açık mı kapalı mı? BİM bayramda kapalı mı? 16 Haziran Pazar Kurban Bayramı 1. GÜNÜ BİM açık mı kapalı mı? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 16 Haziran AFAD ve Kandilli deprem listesi! 16 Haziran Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? Şans Topu sonuçları açıklandı mı? Şans Topu sonuçları ne zaman açıklanır? 16 Haziran 2024 Pazar Şans Topu sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 16 Haziran Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? İtalya-Arnavutluk maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) İtalya-Arnavutluk maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Bayram namazı nasıl kılınır? Bayram namazı kaç rekat? Yalova Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Yalova Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Uşak Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Uşak Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Tunceli Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Tunceli Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Tokat Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Tokat Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Tekirdağ Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Tekirdağ Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Yozgat Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Yozgat Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Van Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Van Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti!
Ersan Şen: Şartlarda anlaşırsak Eylem Tok'un oğlunun davasını alırım

Ersan Şen: Şartlarda anlaşırsak Eylem Tok'un oğlunun davasını alırım

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title