Konyaspor, İkinci Yarı Hazırlıklarına Başlıyor

Konyaspor, İkinci Yarı Hazırlıklarına Yarın Yapacağı Çalışma ile Başlıyor. Antalya Belek Sirene Golf Otel'de 23 Ocak'a Kadar Sürecek Olan Kamp Çalışması İçin Yarın Biraraya Gelecek Futbolcular, İlk Antremanı Otele Ait Tesislerde Yapacak.

Konyaspor, İkinci Yarı Hazırlıklarına Başlıyor

Konyaspor, ikinci yarı hazırlıklarına yarın yapacağı çalışma ile başlıyor. Antalya Belek Sirene Golf Otel'de 23 Ocak'a kadar sürecek olan kamp çalışması için yarın biraraya gelecek futbolcular, ilk antremanı otele ait tesislerde yapacak.

İlk yarıda sakatlıkları nedeniyle sahalardan uzak kalan Eder Ceccon, Batista, Sedat, Volkan, Ahmed Belal ve Eren de kamp çalışmalarına katılacak. Yeşil- beyazlı ekip kamp boyunca iki turnuvaya katılacak. İlk olarak Akdeniz Cup'a katılacak olan Konyaspor, 7 Ocak'ta Gaziantepspor ile karşılaşacak. Ardından 10 Ocak'ta Ç.Rizespor, 11 Ocak'ta Almanya 2'nci lig takımlarından Unterhaching ile mücadele edecek. Yeşil-beyazlı takım, 14 Ocak'ta ise Türkiye Spor Yazarları Derneği Konya Şubesi tarafından düzenlenecek turnuvaya katılacak. Turnuvada, Konyaspor'un yansıra Gençlerbirliği, Denizlispor ve Sivasspor mücadele verecek.

Ara transfer döneminde oyuncu takviyesi yapmaya çalışan Konyaspor yönetimi, Brezilyalı golcü Francisco Lima'nın Al İttihad takımından kaynaklanan sorunları nedeniyle, Slovak oyuncu Nastja Cech'in de fiyatının yüksek olması nedeniyle transfer girişimlerini askıya aldı. Öte yandan Galatasaray'ın genç golcüsü Özgürcan, Fransa'nın Troyes takımında forma giyen Jazi, Kayseri Erciyesspor'da oynayan Lazarov ve İlhan ile de transfer görüşmelerinin sürdüğü öğrenildi.