Haberler

İSG SINAV SONUÇLARI E-DEVLET EKRANI! İSG sınav sonucu sorgulama ekranı 2024!

Güncelleme:

2024 İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İş Yeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavına katılım sağlamakta olan adaylar tarafından İSG sınavı ne zaman açıklanacak? Sorusu araştırılıyor. Peki, İSG sınavı ne zaman açıklanacak? İSG sınav sonuçları hangi tarihte açıklanacak? İSG sınav sonuçları açıklandı mı?

İSG sınavı ne zaman açıklanacak? Sorusu, sınava katılım gösteren adaylar tarafından araştırılıyor ve merak ediliyor. İSG sınav sonuçlarına dair araştırmalar devam ederken ÖSYM başkanlığı tarafından bilgilere göre İSG sınavı ne zaman açıklanacak? Sorusu yanıt buluyor. Peki, İSG sınavı ne zaman açıklanacak? İSG sınav sonuçları hangi tarihte açıklanacak? İSG sınav sonuçları açıklandı mı?

İSG SINAV SONUÇLARI E-DEVLET

ÖSYM, 5 Mayıs 2024 tarihinde gerçekleştirilen 2024 İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İş Yeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı'nın (2024-İSG/1) sonuçlarını açıkladı. Yapılan madde analizleri ve itirazların bilimsel değerlendirmesi sonucunda, C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Testi Temel Soru Kitapçığı'ndaki 35 numaralı sorunun iptaline karar verildi. Adaylar, sınav sonuçlarına 30 Mayıs 2024 saat 10.00'dan itibaren ÖSYM'nin internet sitesinden T.C. kimlik numarası ve aday şifresiyle erişebilecek.

ÖSYM, 5 Mayıs 2024 tarihinde gerçekleştirilen 2024 İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İş Yeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı'na (2024-İSG/1) ait cevap kâğıtları ve aday cevaplarını erişime açtı. Adaylar, 30 Mayıs 2024 saat 10.15'ten itibaren 10 gün boyunca https://ais.osym.gov.tr adresinden T.C. kimlik numaraları ve şifreleriyle giriş yaparak cevap kâğıtlarının görüntüsünü, işaretlemelerini, optik okuyucular tarafından okunarak elde edilen cevaplarını ve doğru cevapları görebilecekler. Ayrıca, adaylar her sorunun kökünü, cevap seçeneklerini ve doğru cevapları da inceleyebilecek.

İSG SINAV SONUCU SORGULAMA EKRANI LİNKİ E DEVLET

Emir Ceran
Haberler.com - Gündem

E-Devlet Ösym Gündem Eğitim İş Dünyası Sağlık Haberler

Diyanet İşleri Başkanı Erbaş'tan 'Kaçak hacılar Suudi Arabistan'a ihbar edildi' iddiasına yalanlama

Diyanet İşleri Başkanı Erbaş'tan "Kaçak hacılar Suudi Arabistan'a ihbar edildi' iddiasına yalanlama

Bomba iddia! Reza Zarrab, sosyetik güzelle Miami'de dünyaevine girdi

Bomba iddia! Reza Zarrab, sosyetik güzelle Miami'de dünyaevine girdi

Bülent Şakrak, yeni sevgilisi Esra Akpınar ile ilişkisini ilan etti

Bülent Şakrak, yeni sevgilisi Esra Akpınar ile ilişkisini ilan etti

Herkes onu konuşuyor! Halil Umut Meler, verdiği kararlarla maça damgasını vurdu

Herkes onu konuşuyor! Halil Umut Meler, verdiği kararlarla maça damgasını vurdu

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title