Haber : Hedefim Sensin Filmi - Haberler

Haberi Paylaş

Hedefim Sensin Filmi

Hedefim Sensin Filmi

Hedefim Sensin filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Hedefim Sensin filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Çiğ köfte satarak hayatını kazanan Zekeriya, iki mafya arasında büyük bir husumete sebep olmuştur. Mafya arasındaki çatışma sonrasında adaya kaçan Zekeriya, kaçmak için geldiği yerde hem aşkın hem de kaçmaya çalıştığı kişilerin arasına düşecektir.

Kıvanç Baruönü’nün yönetmen koltuğunda oturduğu, Ata Demirer’in senaryosunu kaleme aldığı komedi türündeki film in kadrosunda Ata Demirer, Demet Akbağ, Tarık Ünlüoğlu, Gonca Vuslateri ve İlker Aksum gibi isimler yer alıyor.

Yönetmen: Kıvanç Baruönü

Senaryo: Ata Demirer

Oyuncular: Ata Demirer, Demet Akbağ, Salih Kalyon, Gonca Vuslateri, Tarık Ünlüoğlu, Erkan Can, İlker Aksum, Selen Öztürk, Tanju Tuncel, Burhan Yıldız, Meray Ülgen, Kahraman Sivri, Ali Keçeli, Şehsuvar Aktaş, Mustafa Keser, Sadık Gürbüz, Atilla Pekdemir, Elif Gezen

Filmin Türü: Komedi

Orijinal Adı: Hedefim Sensin

Yapımcı Firma: BKM

Yapım Yılı: 2018

Yapım Ülkesi: Türkiye

Orijinal Dili: Türkçe

Dağıtıcı Firma: CJ Entertainment Turkey

Vizyon Tarihi: 30.11.2018

Hedefim Sensin Filmiyle ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

Sinema ile ilgili herşey için tıklayın.

InterSinema.com / Sinema

Ata Demirer Çatışma Film Sinema Haberler

Bu haber InterSinema.com tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. InterSinema.com tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı InterSinema.com kurumudur.

Son Dakika Haberleri

title