Candan Yüceer kimdir? Candan Yüceer kaç yaşında, nereli? Candan Yüceer hayatı ve biyografisi! - Haberler
Haberi Paylaş

Candan Yüceer kimdir? Candan Yüceer kaç yaşında, nereli? Candan Yüceer hayatı ve biyografisi!

Haberler.com - Gündem
 - Güncelleme:
Candan Yüceer kimdir? Candan Yüceer kaç yaşında, nereli? Candan Yüceer hayatı ve biyografisi!

Siyaset gündemine dair yorumları ile dikkatleri çeken Candan Yüceer izleyicilerin merak konusu oldu. Peki, Candan Yüceer kaç yaşında, nereli? Candan Yüceer hayatı ve biyografisi! Candan Yüceer kimdir?

Çarpıcı yorumları ve tespitleri ile katıldığı programlarda dikkatleri çeken Candan Yüceer hakkında araştırmalar yapılıyor. Candan Yüceer kimdir? Candan Yüceer kaç yaşında, nereli? Candan Yüceer hayatı ve biyografisi!

CANDAN YÜCEER KİMDİR?

Tıp Doktoru; Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdi.

Ankara, Samsun ve Tekirdağ'da hekim ve işyeri hekimi olarak görev yaptı. Çerkezköy CUMOK Kurucu Başkanlığı, Türkiye CUMOK Yönetim Kurulu Üyeliği, Çerkezköy Atatürkçü Düşünce Derneği Üyeliği ve Yöneticiliği, Kadınlar El Ele Derneği Üyeliği, Tabip Odası Üyeliği görevlerinde bulundu.

24, 25 ve 26. Dönemde Tekirdağ Milletvekili seçildi. CHP Kadın ve Çocuk Hakları İzleme ve İnceleme Komisyonu Başkanlığı ve CHP Parti Meclisi Üyeliği yaptı. Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanvekilidir.

Orta düzeyde İngilizce bilen Yüceer, evli ve 2 çocuk annesidir.

Haberler.com - Gündem

Candan Yüceer Gündem Politika Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title