'Türkiye Çay İçiyor" Fotoğraf Sergisi Rize'de Açıldı - Haberler
Haberi Paylaş

'Türkiye Çay İçiyor" Fotoğraf Sergisi Rize'de Açıldı

İhlas Haber Ajansı - Güncel
'Türkiye Çay İçiyor' Fotoğraf Sergisi Rize'de Açıldı

Ulusal Çay Konseyi tarafından Ocak ayında düzenlenen ’’Türkiye Çay İçiyor’’ fotoğraf yarışmasının fotoğrafları Rize’de sergilendi.

Ulusal Çay Konseyi tarafından Ocak ayında düzenlenen "Türkiye Çay İçiyor" fotoğraf yarışmasının fotoğrafları Rize'de sergilendi.

Çaykur'un sponsorluğunda Ulusal Çay Konseyi tarafından düzenlenen ve yaklaşık 4 Bin 500 fotoğrafın yarıştığı "Türkiye Çay İçiyor" temalı fotoğraf Yarışması'nın dereceye giren fotoğrafları sergilendi.

Çayeli ilçesi Kaymakamlık binasında açılışı yapılan sergiye Çayeli Belediye Başkanı Dr. Atilla Esmen, Çayeli Müftüsü Abdullah Yılmaz, Çayeli Kent Konseyi Başkanı Vatan Karakaş bir çok belde başkanları ve vatandaş katıldı.

Türkiye'nin dört bir yanından yarışmaya katılan fotoğrafların sergisinde Ulusal Çay Konseyi adına konuşan Oğuzhan Civelekoğlu "Türkiye genelinde yaklaşık 4 bin 500 adet fotoğrafın sergilendiği 'Türkiye Çay İçiyor' fotoğraf yarışması düzenlendi. Jüri üyelerimiz tarafından dereceye girme hakkı kazanan fotoğraflarda 1. fotoğrafımıza 10 bin, ikinciye 5 bin ve üçüncü yarışmacımıza 3 bin TL ödül verildi. 30 adet sergilemeye değer fotoğraflar seçtik ve daha sonrasında Rize iline uygulamak için fotoğraf sayısını 53'e indirdik. İlk sergimizi Rize merkezde İsmail Kahraman Kültür Merkezi'nde gerçekleştirdik. İkincisini Çayeli Kent Konseyi ortaklığı ile Çayeli ilçesinde gerçekleştirdik" dedi. - RİZE

İhlas Haber Ajansı / Güncel

Türkiye Çaykur Çayeli Politika Güncel Haberler

title