Haberler

Pedallar Sağlık İçin Döndü

Güncelleme:

Sağlıklı yaşam için bisiklet kullanımının önemine dikkat çekmek isteyen Talas Belediyesi, 'Bisiklet Turu' düzenledi.

Sağlıklı yaşam için bisiklet kullanımının önemine dikkat çekmek isteyen Talas Belediyesi, '1'inci Talas Bisiklet Turu' düzenledi. Bisikletçiler sağlık için pedal çevirdi.

Erciyes Üniversitesi önünden başlayan, yukarı Talas'tan devam edip Ali Dağı eteklerinde sona eren bisiklet turu ilgi gördü. Genç, yaşlı, kadın, erkek 38 sporcunun katıldığı tur öncesi sırt numarasını yapıştırıp bisikletine binen Talas Belediye Başkanı Rifat Yıldırım, amaçlarının sağlıklı yaşama dikkat çekmek olduğunu söyledi. Toplumda bisiklet kullanımının azaldığını belirten Başkan Yıldırım, "Hayatı daha kolay ve rahat yaşamaya başladık, ama sağlıksız yaşıyoruz. Bugünki organizasyonumuz bir hatırlatma. Kendi sağlığımız için mesafe ne olursa olsun mutlaka pedal çevirelim" dedi.

Bisikletliler Derneği Kayseri Temsilcisi Mehmet Uzumlar da, "İnsanlara bisikleti sevdirmeyi ve günlük ulaşım aracı olarak kullanmalarını sağlamayı istiyoruz. Bu anlamda katkı sağlayan Talas Belediye Başkanımıza teşekkür ediyoruz" diye konuştu.

Yarışma Talas Belediye Başkanı Rifat Yıldırım'ın hareketiyle başlarken, yarışmada dereceye girenlere bisiklet hediye edildi.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

Rifat Yıldırım Talas Politika Güncel Haberler

En düşük emekli maaşı 12 bin 500 TL 'ye yükseltildi

En düşük emekli maaşı 12 bin 500 TL 'ye yükseltildi

Maaşını isteyen 22 yaşındaki işçiye işkence! Dişlerini kerpetenle çekip böcek yedirdiler

Maaşını isteyen 22 yaşındaki işçiye işkence! Dişlerini kerpetenle çekip böcek yedirdiler

Özel Harekatçıların Bahçeli'nin elini öptüğü ziyaretten yeni görüntüler

Özel Harekatçıların Bahçeli'nin elini öptüğü ziyaretten yeni görüntüler

Bakmadan Geçme

Duru Nayman kimdir? Arda Güler'in sevgilisi Duru Nayman kaç yaşında, nereli? OBP puanı nedir, ne işe yarar? OBP puanı nasıl hesaplanır? Yurt dışı çıkış harcı ne kadar oldu? Yurt dışı çıkış harcı nereden alınır? Emekli maaşı 12 bin TL mi oldu? Emekli maaşı kaç TL, ne kadar? En düşük emekli maaşı ne kadar oldu? Emekli maaşı açıklandı mı? İŞLETME BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS İşletme taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları listesi! CANLI ALTIN KURU | Bugün çeyrek altın fiyatı ne kadar, kaç TL? 16 Temmuz altın fiyatı! Gram altın kaç lira? HUKUK BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS Hukuk taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları listesi! YKS yerleştirme puanı nedir? Ek yerleştirme puanı nedir, nasıl kullanılır? Evde bakım yardımı hesaplara yattı mı? Evde bakım yardımı ne kadar? Antalya'da aylarca işkence gören genç kimdir? Olay ne, nerede oldu? 3. DÖNEM AÖL SINAVA GİRİŞ BELGESİ 2024 l AÖL 3. Dönem sınav yerleri açıklandı mı ? YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS Yazılım Mühendisliği taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları PSİKOLOJİ BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS psikoloji taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları listesi! ÖN LİSANS NEDİR? Ön Lisans 2 yıllık mı oluyor? 2 yıllık bölümler hangileri?
Yurt dışı çıkış harcına büyük zam! 150 liradan 500 liraya çıkartıldı

Yurt dışı çıkış harcına büyük zam! 150 liradan 500 liraya çıkartıldı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title