Haberler

Keyiad Yemeği Yapıldı

Güncelleme:

Merkezi İstanbul'da Bulunan Keşanlı İşadamları Ve Yöneticiler Derneği'nin (KEYİAD) Yemeği 7 Haziran 2011 Salı Günü Akşamı İstanbul Beşiktaş'taki Küçük Çırağan Hotel'de Yapıldı.

Merkezi istanbul'da bulunan keşanlı işadamları ve yöneticiler derneği'nin (keyiad) yemeği 7 haziran 2011 salı günü akşamı istanbul beşiktaş'taki küçük çırağan hotel'de yapıldı. Yemeğe Prof. Dr.Ümit Özdağ onur konuğu olarak katıldı ve.seçim süreci ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

KEYİAD Yemeği'ne Mhp Edirne Eski İl Başkanı Mehmet Tolga Akalın,KEYİAD Başkanı Mehmet Ali Akpınar KEYİAD Başkan Yardımcısı Ahmet Eler ve yaklaşık 40 kişilik İstanbul da yaşayan Keşanlılar katıldı.

Eler, yemeğe katılan Özdağ ve tüm konuklara teşekkür ederek "Bu toplantılarımız umarım bölgemizin gelişmesine gelecekte katkıda bulunacaktır. Bizim Dernek olarak yaptığımız bu etkinlikler bölgemizin gelişmesi için düzenlenmektedir. Bundan sonra da bu tür etkinliklerimize devam edeceğiz" dedi.

Özdağ'da kendisinin bu yemekte bulunmasından büyük mutluluk duyduğunu belirtti.

Kaynak: Bültenler / Güncel

Güncel Haberler

Bodrum bu yaz neden boş kaldı? Görüşlerinizi yazın

Bodrum bu yaz neden boş kaldı? Görüşlerinizi yazın

Hz. Muhammed'e hakaret eden şüpheli tutuklandı

Hz. Muhammed'e hakaret eden şüpheli tutuklandı

Sahipsiz sokak köpekleriyle ilgili kanun teklifi, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonunda kabul edildi

Sahipsiz sokak köpekleriyle ilgili kanun teklifi, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonunda kabul edildi

Bakmadan Geçme

24-25 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! 24-25 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 24-25 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 24-25 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Pendik, Üsküdar, Esenler elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? Ankara Keçiören, Pursaklar, Gölbaşı elektrik kesintisi! Gaziosmanpaşa hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Gaziosmanpaşa nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Fatih hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Fatih nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Eyüpsultan hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Eyüpsultan nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Lugano Fenerbahçe maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Lugano FB maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Lugano Fenerbahçe maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Lugano Fenerbahçe maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Lugano Fenerbahçe maçı CANLI izle! (HD) 23 Temmuz Lugano Fenerbahçe maçı canlı yayın nereden ve nasıl izlenir? Lugano Fenerbahçe maçı ilk 11'i! Fenerbahçe'nin Lugano maçı 11'i belli oldu mu, ilk 11'de kimler var?
AK Parti Sözcüsü Çelik: Katliam yasası gibi sunulması haksızlık, arzumuz sokaklarımızın güvenli hale gelmesi

AK Parti Sözcüsü Çelik: Katliam yasası gibi sunulması haksızlık, arzumuz sokaklarımızın güvenli hale gelmesi

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title