Haberler

Demirci'de 23 Nisan konseri düzenlendi

Güncelleme:

Manisa'nın Demirci ilçesinde Belediye Türk Sanat Müziği Korosu tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla konser verildi. Konserde birbirinden güzel şarkılar seslendirildi ve çocuk korosu da performans sergiledi. Etkinlikte ayrıca SOLOTÜRK'ün Demirci'de gösteri uçuşu yapacağı duyuruldu.

Manisa'nın Demirci ilçesinde Belediye Türk Sanat Müziği Korosu tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla konser verildi.

Mehmet Akif Ersoy Gençlik Merkezi Konferans Salonu'nda düzenlenen konsere Kaymakam Adem Kaya, Belediye Başkanı Erkan Kara, eşi Nermin Kara, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Ali Çilkız, kurum müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

Yoğun bir katılımın olduğu konserde Şef Öğretim Görevlisi Hayati Cezayirlioğlu yönetimindeki Türk Sanat Müziği korosu, birbirinden güzel şarkıları seslendirdi.

Konserde Cezayirlioğlu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla koro şefliğini bir süreliğine Eslem Teksöz'e devretti.

Eslem Teksöz yönetimindeki çocuk korosu da katılımcılara Barış Manço'nun "Arkadaşım Eşek" şarkısını seslendirdi.

Konserin son bölümünde protokol üyeleri, Vardar Ovası şarkısını seslendirdi.

Etkinlikle ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Erkan Kara, TBMM'nin 104. kuruluş yıl dönümüne ulaşmanın verdiği gururla tüm Türk milletinin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladığını belirterek, 28 Mayıs'ta SOLOTÜRK'ün Demirci'de gösteri uçuşu yapacağını da kaydetti.

Kaynak: AA / Güncel

23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramı Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı 23 Nisan Demirci Manisa Çocuk Kültür Etkinlik Müzik Kültür Sanat Güncel Haberler

Bayram günü infial yaratan olay! Atatürk anıtına baltalarla saldırdılar

Bayram günü infial yaratan olay! Atatürk anıtına baltalarla saldırdılar

Namaz çıkışı Özel'i kızdıran sözler: Bayram sabahı ne konuştuğunu bil

Namaz çıkışı Özel'i kızdıran sözler: Bayram sabahı ne konuştuğunu bil

Atatürk Anıtı'na baltayla saldırı! Provokatörlerden 'Neden' sorusuna 'Sadece Allah rızası için' yanıtı

Atatürk Anıtı'na baltayla saldırı! Provokatörlerden "Neden" sorusuna "Sadece Allah rızası için" yanıtı

Cumhur İttifakı'nda çatlak mı var? Devlet Bahçeli'den bayram sabahı çok net mesaj

Cumhur İttifakı'nda çatlak mı var? Devlet Bahçeli'den bayram sabahı çok net mesaj

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title