Haberler

Davutoğlu'dan İsrail Cumhurbaşkanı Hertzog ile Aynı Fotoğrafta Yer Alan Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Müslüman Ülkelerin Liderlerine Tepki: Hiç mi...

Güncelleme:

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Dubai’de yapılan Dünya İklim Değişikliği zirvesinde İsrail Cumhurbaşkanı ile aynı fotoğraf karesinde yer alan aralarında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da bulunduğu Müslüman ülkelerin liderlerine, "Dubai’de İsrail Cumhurbaşkanı ile aynı fotoğraf karesine girmek Müslüman ülke liderlerine yakışır mı? Yürekleri Gazze için çarpan kendi halklarınızdan hiç mi utanmıyorsunuz" sözleriyle tepki gösterdi.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Dubai'de yapılan Dünya İklim Değişikliği zirvesinde İsrail Cumhurbaşkanı ile aynı fotoğraf karesinde yer alan aralarında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da bulunduğu Müslüman ülkelerin liderlerine, "Dubai'de İsrail Cumhurbaşkanı ile aynı fotoğraf karesine girmek Müslüman ülke liderlerine yakışır mı? Yürekleri Gazze için çarpan kendi halklarınızdan hiç mi utanmıyorsunuz" sözleriyle tepki gösterdi.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Dubai'de yapılan Dünya İklim Değişikliği zirvesi sonrası çekilen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da yer aldığı fotoğrafa tepki gösterdi. İsrail Cumhurbaşkanı Yitzak Hertzog ile aynı karede poz veren Müslüman ülkelerin liderlerine seslenen Davutoğlu söz konusu fotoğrafı alıntılayarak sosyal medya hesabından paylaştığı mesajda şunları söyledi:

"Ey İslam Dünyası liderleri! Gazze'de soykırım devam ederken, Dubai'de İsrail Cumhurbaşkanı ile aynı fotoğraf karesine girmek Müslüman ülke liderlerine yakışır mı? Gazze'de mazlum kardeşlerimiz katledilirken, İsrail Cumhurbaşkanıyla aynı fotoğrafta olmaktan vicdanınız sızlamadı mı? Bu resim karesi sebebiyle Allah önünde vereceğiniz hesaptan hiç mi korkmuyor, yürekleri Gazze için çarpan kendi halklarınızdan hiç mi utanmıyorsunuz?"

Kaynak: ANKA / Güncel

Recep Tayyip Erdoğan İsrail İsrail Politika Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

Rüyada halı görmek ne demektir? Rüyada yeni halı görmek, rüyada halı üzerinde yürümek ne anlama gelmektedir? Rüyada ölmüş birini canlı görmek ne anlama gelmektedir? Diyanete göre rüyada ölmüş birini canlı görmek ve konuşmak ne demektir? OKC Thunder LA Clippers NBA maçı CANLI izleme linki var mı, maç nereden nasıl izlenir? 23Şubat Basketbol NBA CANLI İZLE! Dallas Mavericks Phoenix Suns NBA maçı CANLI izleme linki var mı, maç nereden nasıl izlenir? 23 Şubat Basketbol NBA CANLI İZLE! Zencefilin faydaları nedir? Zencefil çayı nasıl yapılır? Zencefil neye iyi gelir? Rüyade ev görmek, rüyada yeni ev görmek, rüyada yeni ev satın almak, rüyada eski ev görmek ne demektir? TV8.5 canlı izle! (UEFA AVRUPA LİGİ) TV8.5 CANLI 4K İZLE! 22 Şubat TV8.5 HD kesintisiz donmadan canlı izle linki! Ronaldinho evli mi, Ronaldinho çocuğu var mı? TV 8.5 yayın akışı 22 Şubat 2024! EXXEN canlı maç izle! (SPARTA PRAG-GALATASARAY) EXXEN kesintisiz donmadan canlı yayın! 22 Şubat EXXEN spor canlı izle! Rüyada tuvalet temizlemek ne demek? Rüyada tuvalet temizlediğini görmek ne anlama gelir? Rüyada tuvalet yıkamak nedir? Rüyada yeni eve taşınmak, rüyada başka eve taşınmak, rüyada taşındığını görmek ne anlama gelir? Rüyada çamaşır asmak, rüyada çamaşır asmak görmek, rüyada çamaşır asmak toplamak ne anlama gelir? Rüyada çamaşır asmak, rüyada çamaşır asmak görmek, rüyada çamaşır asmak toplamak ne anlama gelir? Rüyada valiz görmek ne anlama gelir? Rüyada valiz hazırlamak, rüyada valiz toplamak, rüyada valiz kaybetmek, rüyada valiz taşımak ne demek?
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title