Haberler

Çorum'da CHP'liler Parti Program ve Politikalarını Anlatıyor

Güncelleme:

Çorum CHP Milletvekili Köse, İl ve İlçe Teşkilatı ile birlikte partili vatandaşların sorunlarını dinleyerek, parti programlarını ve politikalarını anlatıyor.

Çorum CHP Milletvekili Tufan Köse, İl ve İlçe Teşkilatı beraberinde Milletvekili adayları ile birlikte partili vatandaşların sorunlarını dinleyerek, gittiği her yerde parti programlarını ve parti politikalarını anlatıyor.

CHP Çorum Milletvekili ve Milletvekili adayı Av. Tufan Köse, CHP İl Başkanı Gürsel Yıldırım, Merkez İlçe Başkanı Ali Rıza Suludere, Chp si Çorum Milletvekili Adayları, Muharrem Bozdoğan, Dinçer Solmaz,Saim Topgül, Chp si İl Genel Meclis üyesi Yıldız Bek, Belediye Meclis Üyeleri, Nejdet Biçer, Mehmet Tahtasız ve Parti yöneticileri 7 Haziran Milletvekilliği Genel seçimleri kapsamında İl Merkezinde Bazı Kurum, çeşitli sivil toplum kuruluşları, Esnaf, İlçeler, Köyler olmak üzere bir çok alanda seçim çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor..

Seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdüren Milletvekili Tufan Köse, Chp si Çorum İl ve İlçe Teşkilatı beraberinde Milletvekili adayları ile birlikte partili vatandaşların sorunlarını dinleyerek, gittiği her yerde parti programlarını ve parti politikalarını anlatıyorlar..

Milletvekili Köse ve beraberindekiler seçim çalışmaları kapsamında Pazar Esnafı, Emekli Astsubaylar Derneği, Çorum Belediye İş Sendikası, Çorum Şeker Fabrikası Müdürü ve Şeker İş Sendikasını ziyaret ederek İşçilerin ve sendikaların sorunları hakkında bilgi aldılar..

Daha sonra Osmancık İlçesi Halk pazarı ve Osmancık Esnafını ziyaret eden Milletvekili Av. Tufan Köse, Milletvekili Adayları ve Parti Yöneticileri Esnaf ve Vatandaşlarla da uzun uzun sohbet ettiler..

Milletvekili Köse, Parti programlarının Türkiye Cumhuriyetinin en önemli gerçekçi, objektif, kaynağı ve dayanağı güçlü olan devrim niteliğinde bir parti politikası olduğunu söyledi.. Ortada bir gerçek var. Halkımızın kazandığı parayı Halkımıza veriyoruz kimseden borç alıp, her hangi bir yere borçlanıp hayali bir proje yapmıyoruz.. Sonuçta taahhüt ve söz veriyoruz.. Vaat vermiyoruz, Vaat'in gerekçesi, kaynağı ve dayanağıyla sözünü veriyoruz..
Bu memlekette CHP si hakkında bir sürü spekülatif dedi kodu mahiyetinde iftira ve karalama kampanyaları yürütülmektedir. Bunların aslı astarı olmadığı gibi en ufak bir şakası dahil olmayacak şeyler.. Köse, ne imiş, yok efendim CHP si İktidara gelirse İmam Hatipleri kapatacakmış, yok kamu da, vs, benzeri kurum ve kuruluşlarda çalışanların yerlerini değiştirecekmiş vs, vs, falan, filan işte, kesinlikle yalan yalan !!!
Haksızlığa, hukuksuzluğa, adaletsizliğe asla ve asla geçit vermeyeceğiz..
Eğer böyle bir şey olma ihtimali olursa bu tür olacak yanlışların karşısında herkes den önce ben dururum.. Herkesin içi rahat olsun, Hepimiz kardeşiz, aynı memleketin, aynı Coğrafyanın, Soyun İnsanlarıyız, Allah'ımız c.c bir, Dinimiz bir, Akp gibi mağdur edebiyatı yapan, Korku, Senaryo üreten kumpasçı, Vatanı Milleti kutuplaştıran bir partiye artık dur diyelim..
Köse, yapacağımız olay kısa ve net.. Halkla gelip Hakça paylaştıracağız.. İşsizlik, Taşeron, Emekli, Çiftçi, Esnaf, Memur, Yoksul Halkımızın sorunlarını çözmek dedi.. Bunun maliyeti de belli.. Türkiye Cumhuriyeti Devletimizin Bütçesin de bulunan Paramızın yüz de Üç'ü dedi.. Milletvekili Köse, Akp, Milleti kendine bağımlı hale getirme projeleri üretirken, biz milleti rahat huzurlu refah içinde özgürce yaşatacak projeleri üretiyoruz..
Dünyanın gözü bizde, neden! Olay belli, Ülkemizin zenginlikleri.. Akp niye bu kadar iktidar da kalmak için seferber oluyor ! Ganimeti kimseyle paylaşmak istemiyor ! Akp İktidarı ilk değil, İkinci döneminden sonra, yani İktidar oluşunun 6 cı yılından sonra yaptığı tek iş, terör üretip rant sağlamak, yolsuzluk yapmak, Halkı da korku, Kumpas senaryoları ile kutuplaştırmak olmuştur.. Köse, bu ne demek ! Halkın gözünü boyayarak, kendileri bir takım karanlık güçlerle iş birliği yaparak, kendileri ve çevrelerine Türkiye nin ganimetlerini planlı ve programlı bir şekilde paylaştırıp Türkiye yi, Suriye, Irak, Libya, Mısır, Tunus gibi İç savaşa sürükleme planları dedi..
Biz bunların bütün fizibilitesini gerekli uzman kadrolarla yaptık. Ülkemiz Halkına sunduk. Köse, biz birlik, beraberlik, kardeşlik, huzur ve refahtan yanayız. Takdir halkımızın dedi...

HABER:Mustafa ULUSOY

Kaynak: Temsilci / Güncel

Cumhuriyet Halk Partisi Tufan Köse Ak Parti Çorum Politika Güncel Haberler

Refah'ta Hamas'tan İsrail ordusuna pusu: 8 ölü

Refah'ta Hamas'tan İsrail ordusuna pusu: 8 ölü

Diyanet'i karıştıran iddia! Gözaltına alınan Türk hacı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a seslendi: Bizi çöp gibi götürdüler

Diyanet'i karıştıran iddia! Gözaltına alınan Türk hacı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a seslendi: Bizi çöp gibi götürdüler

Adıyaman'da skandallar zinciri! Doktorla hastanenin kavgası, Hamza bebeğin hayatına mal oldu

Adıyaman'da skandallar zinciri! Doktorla hastanenin kavgası, Hamza bebeğin hayatına mal oldu

Bakmadan Geçme

A101 bayramda kapalı mı? 16 Haziran Pazar Kurban Bayramı 1. GÜNÜ A101 açık mı kapalı mı? ŞOK bayramda kapalı mı? 16 Haziran Pazar Kurban Bayramı 1. GÜNÜ ŞOK açık mı kapalı mı? BİM bayramda kapalı mı? 16 Haziran Pazar Kurban Bayramı 1. GÜNÜ BİM açık mı kapalı mı? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 16 Haziran AFAD ve Kandilli deprem listesi! 16 Haziran Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? Şans Topu sonuçları açıklandı mı? Şans Topu sonuçları ne zaman açıklanır? 16 Haziran 2024 Pazar Şans Topu sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 16 Haziran Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? İtalya-Arnavutluk maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) İtalya-Arnavutluk maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Bayram namazı nasıl kılınır? Bayram namazı kaç rekat? Yalova Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Yalova Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Uşak Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Uşak Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Tunceli Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Tunceli Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Tokat Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Tokat Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Tekirdağ Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Tekirdağ Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Yozgat Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Yozgat Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Van Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Van Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti!
Ersan Şen: Şartlarda anlaşırsak Eylem Tok'un oğlunun davasını alırım

Ersan Şen: Şartlarda anlaşırsak Eylem Tok'un oğlunun davasını alırım

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title