Haberler

Çkp Ulusal Kongresi Çin'in Geleceği İçin Belirleyici Konumda

Abone Ol

Çin Komünist Partisi'nin (ÇKP) 20. Ulusal Kongresi Beijing'de devam ediyor.

Çin Komünist Partisi'nin (ÇKP) 20. Ulusal Kongresi Beijing'de devam ediyor.

Çeşitli ülkelerden yetkililer ve parti liderleri, toplantının Çin'in gelecekteki gelişimi için çok önemli olduğunu söylüyor.

SES 1 (Rusça): GENNADY ZYUGANOV, Rusya Federasyonu Komünist Partisi Merkez Komitesi Başkanı:

"Bence bu, gezegenimizdeki tüm barışsever ve iyiliksever insanların beklediği bir gezegen olayı. Böylesine büyük ve harika bir ülkenin, Çin Halk Cumhuriyeti'nin geleceği buna bağlı olacak."

SES 2 (İngilizce): VİNNİE MOLİNA, Avustralya Komünist Partisi (CPA) Genel Başkanı:

"ÇKP'nin bu ilk hedefe, Birinci Yüzüncü Yıl Hedefine nasıl ulaştığını gözlemleyebildiğim için çok onur duyuyorum. ve eminim ki 2035 civarında Çin'in modern bir sosyalist topluma dönüştüğünü gördüğümüzde İkinci Yüzüncü Yıl Hedefi de gerçekleşecek. Önümüzdeki 15 yılı gözlemlemek çok önemli olacak."

SES 3 (İspanyolca): FERNANDO HUANACUNİ, Eski Bolivya Dışişleri Bakanı:

"ÇKP'nin 20. Ulusal Kongresi'nin toplanması Çin tarihinde önemli bir aşama ve kilometre taşıdır. Latin Amerika dahil dünya bunu bekliyor çünkü insanlığın bu yeni aşamasında herkesin yararlandığı bir ilişkiye ihtiyacımız var, bundan tüm insanlık yarar sağlar."

Xinhua Haber Ajansı muhabirleri Beijing'den bildiriyor.

Kaynak: Xinhua / Güncel

Çin Halk Cumhuriyeti Rusya Federasyonu Pekin Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

Altın Kafes YENİ BÖLÜM (2. BÖLÜM) ne zaman, fragman yayınlandı mı? Altın Kafes yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var mı? Kirli Sepeti YENİ BÖLÜM (11. BÖLÜM) ne zaman, fragman yayınlandı mı? Kirli Sepeti yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var mı? Kayserispor - Pendikspor maçı ne zaman? Kayserispor - Pendikspor maçı hangi kanalda, saat kaçta? Teşkilat YENİ BÖLÜM (4. SEZON 87. BÖLÜM) ne zaman, fragman yayınlandı mı? Teşkilat yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var mı? Çok Güzel Hareketler 2 YENİ BÖLÜM (158. BÖLÜM) ne zaman, fragman yayınlandı mı? Çok Güzel Hareketler 2 yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var mı? Yargı YENİ BÖLÜM (75. BÖLÜM) ne zaman, fragman yayınlandı mı? Yargı yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var mı? BUGÜN (10 ARALIK PAZAR) HANGİ DİZİLER VAR? Bu akşam TV'de hangi programlar, diziler oynuyor? 10 ARALIK ATV, KANAL D, FOX, STAR, SHOW, TRT 1, TV8 Cide Belediyesi hangi parti? Cide Belediye başkanı hangi partiden seçildi? Cide Belediye başkanı kimdir? GTA 6 ne zaman çıkacak? GTA 6 çıkış tarihi ne zaman, hangi yıl? GTA 6 sistem gereksinimleri ve diğer tüm detaylar! Aralık ayında hangi balık yenir? Aralık ayında hangi balık türlerini yemek gerekir 2023? Kırklareli hangi parti? Kırklareli Belediye başkanı hangi partiden seçildi? Kırklareli yerel seçim sonuçları 2019! İnstagram çöktü mü? İnstagram neden açılmıyor? 10 Aralık İnstagram ne oldu, sorun mu var? Bugün hangi maçlar var? Bugün maç var mı? 10 Aralık Bu akşam hangi maçlar var, hangi kanalda? Kargolar pazar günü açık mı? Kargo şubeleri pazar günü açık mı, hizmet veriyor mu? Yarın yağmurlu mu? Yarın hava nasıl olacak, yağmur yağacak mı? 11 Aralık hava durumu!
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title