Haberler

Boyner: Özkaynaklarını 157 Milyon TL artırdı

Güncelleme:

Özkaynaklarını 157 Milyon TL artıran ve yatırımlarına devam eden Boyner Büyük Mağazacılık, en büyük mağazasını Pangaltı'da açmaya hazırlanıyor.

Harbiye/Pangaltı'da yapımı süren dev kompleks içindeki 13 bin metrekarelik özel alanda yer alacak mağaza, Türkiye'nin en büyük "department store"u olacak.

Boyner, 'Türkiye'nin en çok sevilen ve tercih edilen alışveriş markası olma' vizyonuyla 2015 yılında başlattığı değişim, büyüme ve yatırım sürecine hız kesmeden devam ediyor. Yenilenme sürecini geçtiğimiz yıl sonunda logosunu da değiştirerek taçlandıran Boyner, büyüme stratejisinin bir parçası olan yeni mağaza yatırımları için de kolları sıvadı. İstanbul'un kalbi konumundaki Harbiye/Pangaltı'da yapımı süren 40 bin metrekare büyüklüğe sahip ve içinde 5 yıldızlı otel ile rezidans da bulunan dev kompleks içindeki 13 bin metrekarelik özel alanı kiralayan Boyner, Türkiye'deki en büyük "çok katlı mağaza/department store"u açmak için çalışmalarını hızlandırdı. Mağazanın, kompleks inşaatının bitmesinin hemen ardından 2018 yılında açılması planlanıyor.

Boyner Grup, Boyner Büyük Mağazacılık özkaynaklarını 157 Milyon TL artırdı

2015'te Katar merkezli Mayhoola For Investments'ın 885 Milyon TL'lik yatırımla %30,7 oranında ortak olduğu Boyner Grup, 2016'nın ikinci çeyreğinde grubun amiral gemisi konumundaki Boyner Büyük Mağazacılık özkaynaklarını 157 Milyon TL artırdı. Boyner'in değişim ve büyüme sürecini desteklemek için yapılan özkaynak artışıyla yeni yatırımların finansmanı hedefleniyor.

Yeniliklere devam

Boyner Genel Müdürü Deran Taşkıran, müşterilerine yepyeni bir alışveriş deneyimi yaşatacak yenilik ve yatırımlara devam edeceklerini belirterek, "Boyner her alanda sürekli yenilenmeyi, müşterilerine yeni alışveriş deneyimleri yaşatmayı sürdürüyor. Daha fazla alanda ve mağazada müşterilerimizle beraber olmak; Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen markalarıyla ve sadece Boyner'de bulunan özel markalarımızla daha fazla müşterimizi buluşturmak istiyoruz. Yaklaşık 30 Milyon TL'lik yatırımla hayata geçecek Pangaltı'daki yeni mağazamız da bu hedef doğrultusunda çok önemli bir adım olacak" dedi.

Özel ve yeni markalarıyla büyüyor

Boyner 2015 yılından bu yana kadın kategorisinde House of Camelia, Black Pepper ve Boyner Fresh, erkek kategorisinde North of Navy ve Penford ve çocuk kategorisinde ise MammaRamma, Pink&Orange, Fucky Rocks gibi birçok özel marka koleksiyonunu hayata geçirdi. Değişim sürecinde ayrıca Dune London, Guess, Under Armour, Calvin Klein, Lipsy London, Ruby Rocks, Missguided, Blend, Carter's, Smafolk gibi pekçok önemli dünya markasını da müşterilerinin beğenisine sundu. boyner.com.tr ile e-ticaret alanında çok hızlı büyüyen Boyner, mağaza ve online alışverişi birleştiren "all-line" uygulamaları ve "tıkla gel" gibi yenilikler için de önemli yatırımlara imza atıyor. Ürün ve marka çeşitliliğinden müşteri deneyimine, teknoloji süreçlerinden satış kanallarına kadar özel bir alışveriş deneyimi yaşatan yenilikler, Boyner müşterilerinin hayatını zenginleştirme ve kolaylaştırmaya devam ediyor.

Kaynak: Bültenler / Güncel

İstanbul Harbiye Türkiye Boyner Güncel Haberler

Adıyaman'da 14 yaşındaki kız çocuğu kendini asarak intihar etti

Adıyaman'da 14 yaşındaki kız çocuğu kendini asarak intihar etti

Trafikte tartıştığı 3 kişiyi döve döve hastanelik etti: Ufak bir sürtüşme yaşandı

Trafikte tartıştığı 3 kişiyi döve döve hastanelik etti: Ufak bir sürtüşme yaşandı

ABD'de 4 kent, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'nü resmen tanıdı

ABD'de 4 kent, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'nü resmen tanıdı

Trump'a suikast girişiminde bulunan gencin aracında ve evinde bomba malzemeleri bulundu

Trump'a suikast girişiminde bulunan gencin aracında ve evinde bomba malzemeleri bulundu

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title