Haberler

Fotoğraf Sınıfı Çalıştayı Sona Erdi

Güncelleme:

Nevşehir'de düzenlenen "Fotoğraf Sınıfı Çalıştayı" sona erdi.

Nevşehir'deki "Fotoğraf Sınıfı Çalıştayı" sona erdi- Çalıştay kapsamında fotoğrafçılık eğitimi alan Türk ve Koreli öğrencilerin çektiği fotoğraflar sergilendiNEVŞEHİR (AA) - Nevşehir'de düzenlenen "Fotoğraf Sınıfı Çalıştayı" sona erdi.UNESCO Türkiye Milli Komisyonu, UNESCO Asya Pasifik Uluslararası Anlayış İçin Eğitim Kategori 2 Merkezi ve Kore Cumhuriyeti Dışişleri Bakanlığı iş birliğinde Kapadokya'da düzenlenen ve 26 Kasım'da başlayan çalıştay kapsamında fotoğrafçılık eğitimi alan Türk ve Koreli öğrencilerin çektiği fotoğraflar, Avanos'taki özel bir müzede sergilendi.Serginin açılışında konuşan UNESCO Türkiye Milli Komisyonu İletişim ve İhtisas Komitesi Başkan Vekili Hilmi Bengi, çalıştayda kısa zamanda oldukça verimli çalışmalara imza atıldığını belirtti."Fotoğraf, bir sanattır. Fotoğraf, bir haberdir, belgedir, tarihe atılan bir imzadır. Fotoğraf, bir anı, hatıradır" diyen Bengi, şunları söyledi: "Fotoğraf, UNESCO'nun temel felsefesi olan sevgiye, hoşgörüye ve evrensel barışa sunulan en güzel hediyedir. Kısacası fotoğraf, hayattır, hayatı ölümsüzleştiren bir araçtır. Bir dokunuşla hayatın en kısa anını görüntülü olarak kayda geçirirsiniz, her kareyle tarihe bir iz bırakırsınız. Günümüzde akıllı telefonların yaygınlaşmasıyla herkesin fotoğraf çektiği bir ortamında profesyonel fotoğrafçılara olan ihtiyacın arttığını görebiliyoruz."Konuşmaların ardından, Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan, Avanos Kaymakamı Mustafa Eldivan, İl Milli Eğitim Müdürü Osman Şimşek ve Hilmi Bengi ile katılımcılar, Türk ve Koreli öğrenciler tarafından Kapadokya'nın farklı bölgelerinde çekilen fotoğrafların yer aldığı sergiyi gezdi. -"Fotoğraf Sınıfı Çalıştayı"-Dr. Hilmi Bengi

Kaynak: AA / Güncel

Hilmi Bengi Kapadokya Nevşehir Türkiye Politika Güncel Haberler

AK Parti'den Özel'in Cumhur İttifakı'na yönelik sözlerine tepki: Bu bir siyasi saldırganlıktır

AK Parti'den Özel'in Cumhur İttifakı'na yönelik sözlerine tepki: Bu bir siyasi saldırganlıktır

Yaşlı adam, kızını ve torununu kurşun yağmuruna tutarak katletti

Yaşlı adam, kızını ve torununu kurşun yağmuruna tutarak katletti

Merkez Bankası rezervleri tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı

Merkez Bankası rezervleri tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı

Bakmadan Geçme

Bu akşam Survivor var mı? Bu akşam Survivor All Star yeni bölüm yayınlanacak mı? 13 Haziran Perşembe Survivor yeni bölüm! İZSU İzmir su kesintisi: İzmir'de sular ne zaman gelecek? 13-14 Haziran 2024 İzmir su kesintisi listesi! Ayın Düşüşü Filmi: Oyuncular, Konusu ve Detaylar İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? 13-14 Haziran Mayıs 2024 İstanbul su kesintisi listesi! ASKİ Ankara su kesintisi: Ankara'da sular ne zaman gelecek? 13-14 Haziran 2024 Ankara su kesintisi listesi! Şırnak bayram namazı saat kaçta 2024? Kurban Bayramı namaz vakti ne zaman? Diyanet il il Kurban Bayramı namaz saatleri! Karne günü okula serbest kıyafet mi, üniformalı mı gidilecek? Sivil kıyafetle gidilebilir mi? Şanlıurfa bayram namazı saat kaçta 2024? Kurban Bayramı namaz vakti ne zaman? Diyanet il il Kurban Bayramı namaz saatleri! Sivas bayram namazı saat kaçta 2024? Kurban Bayramı namaz vakti ne zaman? Diyanet il il Kurban Bayramı namaz saatleri! CANLI maç izle! (TÜM MAÇLAR) Canlı şifresiz donmadan HD maç izle! 13 Haziran günün maçları nereden izlenir? Sinop bayram namazı saat kaçta 2024? Kurban Bayramı namaz vakti ne zaman? Diyanet il il Kurban Bayramı namaz saatleri! 14 Haziran Cuma 2024 Günlük Burç Yorumları! AŞK, EVLİLİK, SAĞLIK, KARİYER burç yorumları! 14 Haziran burç yorumları nedir? Siirt bayram namazı saat kaçta 2024? Kurban Bayramı namaz vakti ne zaman? Diyanet il il Kurban Bayramı namaz saatleri! Samsun bayram namazı saat kaçta 2024? Kurban Bayramı namaz vakti ne zaman? Diyanet il il Kurban Bayramı namaz saatleri! Sakarya bayram namazı saat kaçta 2024? Kurban Bayramı namaz vakti ne zaman? Diyanet il il Kurban Bayramı namaz saatleri!
Mezuniyet törenindeki kıyafet krizine valilik el attı! Soruşturma için 2 müfettiş görevlendirildi

Mezuniyet törenindeki kıyafet krizine valilik el attı! Soruşturma için 2 müfettiş görevlendirildi

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title