Evi Tadilatta Olduğu İçin Hastanede Kalan Başhekim Hakkında Soruşturma Açıldı

Evi Tadilatta Olduğu İçin Hastanede Kalan Başhekim Hakkında Soruşturma Açıldı

Zonguldak'ta satın aldığı ev tadilatta olduğu için çalıştığı hastanede kalan başhekim hakkında soruşturma başlatıldı. Olayı araştırması için iki müfettiş görevlendirildi.

Zonguldak'ta satın aldığı evde tadilat yapıldığı için görev yaptığı Devrek Devlet Hastanesi'nde kaldığı iddia edilen başhekim hakkında soruşturma başlatıldı.

BAŞHEKİM, İKİ ÇOCUĞUNU VE EŞİNİ HASTANENİN ÖZEL ODASINA ALDI

İddialara göre olay Devrek ilçesinde faaliyet gösteren Devrek Devlet Hastanesi'nde meydana geldi. Başhekim Dr. Feyzullah Hasanoğlu bir süre önce ilçeden bir ev satın aldı. Ancak evde tadilat yapıldığı gerekçesiyle önce bir otelde kalmaya başlayan başhekimin, iki çocuğu ve eşinin daha sonra hastanenin özel odasında kaldığı iddia edildi.

OLAYI ARAŞTIRMASI İÇİN 2 MÜFETTİŞ GÖREVLENDİRİLDİ

İddialar üzerine Sağlık Müdürlüğü yetkililerince soruşturma başlatıldı. Olayı araştırması için de iki müfettiş görevlendirildi.

İl Sağlık Müdürlüğünce başhekim hakkında disiplin soruşturması başlatıldı. Sağlık Bakanlığı'nın da konuyu takip ettiği ve görevlendirilen müfettişlerin hastanede çalışmalarını sürdürdüğü öğrenildi.

YORUMLAR
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.