Divalık dersi

28.08.2019 11:15 | Son Güncelleme: 28.08.2019 11:15
Divalık dersi

Kabul edelim: Oturmuş bir Bülent Ersoy tarzı var. Dramatik makyajı, otrişleri ve tülleriyle o farklı bir ekol. Saygı duyarım ve yorum konusunda topa girmem.Ama bu zamana kadar gördüğüm en modern, en şık, en havalı kostümünü görünce dayanamadım.

Kabul edelim: Oturmuş bir Bülent Ersoy tarzı var. Dramatik makyajı, otrişleri ve tülleriyle o farklı bir ekol. Saygı duyarım ve yorum konusunda topa girmem.

Ama bu zamana kadar gördüğüm en modern, en şık, en havalı kostümünü görünce dayanamadım.

Divanın Swarovski taşlarla süslenmiş transparan detaylı ipek tül elbisesi şahane. Semih Doğruer imzalı tasarımın yapımı 40 gün sürmüş, belli oluyor. Çünkü işçiliği kusursuz görünüyor.

Kristal eldivenleri ve üzerine aldığı kap da elbiseye sofistike bir bütünlük katıyor.

Başındaki Sevil Savaş imzalı saç tasarımı da çok havalı. Başka bir diva, Jennifer Lopez, Met Gala'da bu tarz bir başlık kullanmıştı. Ama bu ışıltılı parça Ersoy'un saçlarıyla bütünleşince ortaya daha farklı ve etkileyici bir hava çıkmış. Tepeden tırnağa alkışı hak eden bir kostüm. Divalığın dersini veriyor gerçekten.

Kaynak: Hürriyet

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title