Çardakspor'dan Yaz Okulu

22.06.2012 12:59 | Son Güncelleme: 22.06.2012 12:59
Çardakspor'dan Yaz Okulu

Çanakkale'nin Çardak ilçesinde yaz spor okulu başladı.10-14 yaş arası çocukların katıldığı yaz okulu sporcuları Çardak Belediyesi'ni ziyaret etti.

Çanakkale'nin Çardak ilçesinde yaz spor okulu başladı.

10-14 yaş arası çocukların katıldığı yaz okulu sporcuları Çardak Belediyesi'ni ziyaret etti. Antrenörler İsmail Gözsüz ve Hasan Erdel önderliğinde yapılan nezaket ziyaretinde Başkan Basri Ulaş minik sporcuları makamında ağırladı. Antrenör İsmail Gözsüz, Çardak Belediye Başkanı Basri Ulaş'ın yaz okuluna verdiği maddi ve manevi destekten dolayı teşekkür etti. Maksatlarının Çardakspor'un geleceği olan minik sporcuları en iyi şekilde yetiştirmek olduğunu aktaran Gözsüz, "Bu yolda bizlere emek veren Başkan Basri Ulaş'a nezaket ziyaretlerinde bulunmak istedik" dedi.

Sporcuları tek tek tebrik eden Başkan Ulaş, "Gözleri parlayan bu gençlerimizi karşımızda görünce mutluluk duyuyoruz. Çardakspor beldemizin gözde takımlarından biri. Bu gençlerimizde inşallah ağabeyleri gibi ileride Çardakspor adına top koşturacaklar. Ben şimdiden hepsine başarılar diliyorum. En güzel yatırım insana yapılan yatırımdır. Bu gençlerimizi bugün belediyemizde ağırlamaktan mutluluk duyduğumu ayrıca ifade etmek isterim" dedi. - ÇANAKKALE

Çardakspor'dan Yaz Okulu
Çardakspor'dan Yaz Okulu
Çardakspor'dan Yaz Okulu

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title