Bodrum'da Triple Ace Rüzgarı Esti

Bodrum'da Triple Ace Rüzgarı Esti

Bodrum'da bu yıl 2'ncisi düzenlenen Avusturya Günleri etkinliğinde Triple Ace Caz grubu konser verdi. Faces, Very Nice gibi eserleri seslendiren grup, dinleyicilerin beğenisini topladı.

Muğla'nın Bodrum İlçesi'ndeki Avusturya Kültür Ofisi işbirliğiyle düzenlenen 'Bodrum'da Avusturya Günleri' kapsamında, Triple Ace isimli caz grubu konser verdi. Konseri izleyenler, keyifli bir gece yaşadı.

BU YIL 2'NCİSİ DÜZENLENİYOR
Bodrum Belediyesi, Bodrum Ticaret Odası ve Avusturya Kültür Ofisi işbirliğiyle 'Bodrum'da Avusturya Günleri' etkinliğinin bu yıl ikincisi düzenlendi. Etkinlikler, Heredot Kültür Merkezi'nde Triple Ace grubunun, 'Cazın Renkleri' adlı konseriyle başladı.

ÜCRETSİZ KONSERİ 300 KİŞİ İZLEDİ
Ücretsiz olarak düzenlenen konseri Avusturya'nın Ankara Büyükelçisi Klaus Wölferi, Avusturya Kültür Ofisi Müdürü Romana Königsbrun'un da yer aldığı yaklaşık 300 kişi izledi.

SANAT SEVERLERİN BEĞENİSİNİ TOPLADI
Klavyede Oliver Kent, kontrbasta Uli Langthaler ve bateride Dusan Novakov'un sahne aldığı grup; 'Faces', 'Very Nice', 'Aphorism' ve 'Fives moons around venüs' gibi eseleri seslendirdi. Bir saat süren konser, sanatseverlerin beğenisini topladı.

ANİMASYON FİLM GÖSTERİMLERİ YAPILACAK
Bodrum'da Avusturya Günleri kapsamında 15 Mart'ta, saat 13.00'te, Ars Electronica animasyon filmleri, saat 20.00'de 'Tricky Women' Avusturyalı kadın yönetmenler animasyon filmleri gösterimleri yapılacak.

Etkinlikler, 21 Mart'ta saat 20.30'da gerçekleşecek Cobario Dünya Müziği Konseri ile sona erecek.