Bigadiç AK Parti'de Kongre Heyecanı

Bigadiç AK Parti'de Kongre Heyecanı
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

Bigadiç AK Parti teşkilatında kongre heyecanı yaşandı.

Bigadiç AK Parti teşkilatında kongre heyecanı yaşandı. Kongrede mevcut Başkan Neşet Akbıyık, tek liste ile girdiği seçimde güven tazeledi.

AK Parti Bigadiç İlçe Başkanlığı 5. Olağan Kongresini gerçekleştirdi. Kongrede 420 delegeden 241'i sandık başına giderek oy kullandı. Tek liste olarak yapılan seçimde oyların tamamını alan mevcut başkan Neşet Akbıyık, yeniden seçilerek güven tazeledi. Kongreye Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu, Balıkesir AK Parti İl Başkanı Mahmut Poyrazlı,Savaştepe Belediye Başkanı Turhan Şimşek ve birçok delegeler katıldı.

AK Parti Bigadiç İlçe Başkanlığı 5. Olağan Kongresi saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başladı. İlçe kongresinde daha sonra başkanlık divanı seçimi yapıldı. Gündemin okunmasının ardından, Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu ve Gelir-Gider Hesap Raporu okundu ve raporlar ayrı ayrı oylandı.

Kongrenin açılış konuşmasını yapan Bigadiç İlçe Başkanı Neşet Akbıyık, bugüne kadar yapmış oldukları çalışmalar hakkında bilgiler vererek kongrenin hayırlara vesile olması temennisinde bulundu. Akbıyık konuşmasında "Ülkemizde ekonomide, eğitimde, ulaşımda olduğu gibi, birçok alanda devrim niteliğinde hizmetler yapıldı. Sosyal politikalarda hükümetimiz fakirin fukaranın garibin gurebanın hep yanında oldu. Eğitim sistemimiz yeniden yapılandı. İktidarımız insanların mutluluğu ve refahı için büyük projeler hayata geçirdi."dedi.

AK Parti yönetimi şu isimlerden oluştu. Neşet Akbıyık, Resul Bintepe, İsmail Akgün, Ali Akyol, Eyüp Karameşe, İbrahim Duru, Veysel Aydoğmuş, Cengiz Kökez, Mustafa Bozoğlu, Mehmet Tosun, Sezgin Haskanlı, Halil Zorlu, Ahmet Dülek, Halil Çolakoğlu, Ebru Bintepe, Mustafa Direk, Adem Kılıç, Uğur Taşgın, Hüseyin Gürol, Ahmet Balkan. - BALIKESİR

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title