Haberler » Ekonomi » Başkan Erkoç, Müsiad Üyeleriyle Bir Araya Geldi - Ekonomi

Başkan Erkoç, Müsiad Üyeleriyle Bir Araya Geldi

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) üyeleriyle bir araya geldi.

Başkan Erkoç, Müsiad Üyeleriyle Bir Araya Geldi

Büyükşehir Belediye Başkanı , Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) üyeleriyle bir araya geldi.

Programda konuşan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, "Türkiye'mizin kaos girdabından kurtulması için geçmiştin günümüze MÜSAİD aziz milletimiz geleceği için her türlü çaba ve gayreti göstermiştir. Tabi derneğin bugünlere gelmesinde iş adamlarımızın da katkısı olmuştur. 2023 ve 2071'in Türkiye'si için her türlü çaba ve gayreti göstermişlerdir. Şehrimize en güzel hizmetleri yapabilmek için omuz omuza olacağız. Derneğimize gönül verenlere teşekkür ediyoruz" dedi.

MÜSİAD Şube Başkanı Atıf Şirikçi ise, "Derneğin kurulmasının her aşamasında değerli Başkanımız bizime sahip çıktı. Dernekteki her aşamayı beraber yürüttük. Bundan sonraki süreçte de hep beraber yapacağımız işlerde bilgiler vereceğiz. Kendileri de bizlere destek verecekler. Bununda Kahramanmaraş'ımıza olumlu yansıyacağını düşünüyoruz. Sayın Başkanımızla parti döneminde uzun yıllar beraber çalıştık. AK Partimizin çeşitli kademelerinde görev aldık. Kendilerinden desteklerini bekliyoruz" ifadelerini kullandı. - KAHRAMANMARAŞ

Kaynak: İHA

Manşet

Haberler