Başkan Aziz Duran, Hakkındaki İddialara Cevap Verdi

Başkan Aziz Duran, Hakkındaki İddialara Cevap Verdi

Adapazarı Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Duran, Son Günlerde Hakkında Ortaya Atılan İddialara Yaptığı Yazılı Bir Açıklamayla Cevap Verdi.

Başkan Aziz Duran, Hakkındaki İddialara Cevap Verdi

Adapazarı Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Duran, son günlerde hakkında ortaya atılan iddialara yaptığı yazılı bir açıklamayla cevap verdi.

Adapazarı Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Duran, bazı basın organlarında Kent Park Projesi'nin 1 milyon YTL'ye çizdirildiği ve Antalya'da 5 yıldızlı otelinin bulunduğu yönünde çıkan haberlerin asılsız olduğunu söyledi. Duran, "Bazı medya organlarında Kent Park Projesi'nin 1 milyon YTL'ye çizdirildiği yönünde haber çıkıyor. Büyükşehir Belediyesi, Kent Park Projesi'ni iddia edildiği gibi 1 milyon YTL'ye değil, 17 bin 450 YTL'ye hazırlatmıştır. Ayrıca proje, Hollandalı bir firmaya değil, Türk firmasına hazırlatılmıştır. Bu gerçek ve akıl dışı iddiayı ortaya atanlar, iddialarını kanıtlayamadıkları sürece müfteridir. Gündeme getirilen iddianın gerçek sahibi her nedense, hukuki sorumluluktan kaçmak adına, adeta bir hayalet gibi ortalıkta yoktur" dedi.

Duran, Antalya'da 2 bin yataklı 5 yıldızlı oteli olduğu yönünde de basında haberler yer aldığını dile getirerek, "Hakkımızda bu yalanı uyduranlar, hiçbir zaman ortaya çıkıp yüzümüze karşı bu iftiralarını seslendirememiştir. Arkamızdan konuşup, dedikodu kampanyalarıyla bizi yıpratmayı meslek edinen bu kişiliksiz tipler, aradan geçen 3 yıl içinde, değil bu iddialarını ispatlamak, yalanlarına kılıf bulmayı bile becerememişlerdir ve bu iddialarını kanıtlayamadıkları sürece müfteri olarak kalacaklardır" ifadelerini kullandı.

(İÇ-AK-NÇ-NÇ-Y)

Kaynak: İHA