Ankara Valisi Yüksel'in Eşi Madalya Aldı

Ankara Valisi Yüksel'in Eşi Madalya Aldı

30.10.2013 11:45 | Son Güncelleme: 30.10.2013 11:45
Ankara Valisi Yüksel'in Eşi Madalya Aldı

Toplum Kalkınmasında Gönül Elçileri Projesi'nin ikinci değerlendirme toplantısı Ankara Vilayetler Evi'nde gerçekleştirildi.

Toplum Kalkınmasında Gönül Elçileri Projesi'nin ikinci değerlendirme toplantısı Ankara Vilayetler Evi'nde gerçekleştirildi. Toplantıda Toplum Kalkınmasında Gönül Elçileri Projesi'nde başarılı çalışmalarından dolayı Ankara Valisi Alaaddin Yüksel'in eşi Emine Yüksel'e madalya verildi.

Projenin alt bileşeni olan koruyucu aile çalışmalarının değerlendirildiği toplantıya Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, 81 İl Valileri Eşleri ve davetliler katıldı. Bakan Şahin, toplantıda yaptığı konuşmada, küreselleşen dünyada, gönüllüğün yükselen bir değer haline geldiğini belirterek, paylaşma ruhunun yakalanması gerektiğini vurguladı ve bu kapsamda çalışmalarından dolayı Vali eşlerini alkışlayarak kutladı.

Emine Erdoğan da konuşmasında insanlığa hizmet edenlerin, hayat sınavlarından da başarıyla geçeceğine inandığını belirterek gönüllü çalışmaların ruhları ve insanlığı beslediğini vurguladı.

Eğitimi yarım kalmış kadınların eğitimlerini tamamlamak üzere hazırlanmış "Kadınlar İçin Mesleki Eğitim Projesi de katılımcılara tanıtıldı.

Toplantının sonunda Toplum Kalkınmasında Gönül Elçileri Projesi'nde başarılı çalışmalar yapanlara madalya takdimi yapıldı. Ankara Valisi Alaaddin Yüksel'in eşi Emine Yüksel'in madalyası Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan tarafından verildi.

Ankara Valisi Yüksel'in Eşi Madalya Aldı

Kaynak: CHA

Manşet Haberler

title