Haberler

Selçuk İletişime 2 Ödül

Selçuk Üniversitesi (SÜ) İletişim Fakültesi, Ege Üniversitesi tarafından düzenlenen Uluslararası “EgeArt Sanat Festivali” kapsamında “Toplumsal Cinsiyet” konulu Kısa Film Yarışması’nın belgesel kategorisinde 2 ödül birden aldı.

Selçuk Üniversitesi (SÜ) İletişim Fakültesi, Ege Üniversitesi tarafından düzenlenen Uluslararası "EgeArt Sanat Festivali" kapsamında "Toplumsal Cinsiyet" konulu Kısa Film Yarışması'nın belgesel kategorisinde 2 ödül birden aldı.

Yarışmanın ödül töreni önceki gün İzmir Atatürk Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi. Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Özden Cankaya, Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo-TV ve Sinema Bölüm Başkanı Prof. Dr. Konca Yumlu, Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nezih Orhon, Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo-TV ve Sinema Bölüm Başkanı Prof. Dr. Aytekin Can, Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Sinema Anabilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Lale Kabadayı, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Film Tasarımı Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Zühal Çetin Özkan ve İzmir Ekonomi Üniversitesi İletişim Fakültesi Sinema ve Dijital Medya Bölümü Öğretim Görevlisi Yrd. Doç. Dr. Andreas Treske'nin jüri üyeliği yaptığı yarışmada filmler "Belgesel" ve "Kurmaca" olmak üzere 2 kategoride verildi.

SELÇUK İLETİŞİM BELGESEL KATEGORİSİNDE İKİ ÖDÜL ALDI

Belgesel kategorisinde Anadolu Üniversitesi Radyo - Televizyon ve Sinema Bölümü öğrencisi Ahmet Mert Yavuz "7 Lira" filmi ile birinci, Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Sinema ve Televizyon öğrencisi Özer Kesemen "Zen" filmi ile ikinci, Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon Sinema Bölümü öğrencileri Lütfü Akbaş ve Çoşkun Özturan "Arda Kalanlar" filmi ile üçüncü oldu. Belgesel kategorisinin Jüri Özel Ödülü ise Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon Sinema Bölümü öğrencisi Türker Söğütlüler'in "3 Harf" isimli çalışmasına verildi.

Kurmaca kategorisinde Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon Bölümü öğrencisi Ümit Tayam "Ayrılık" filmi ile birinci, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Radyo - Televizyon ve Sinema Bölümü öğrencisi Sercan Bozdağ "Depo" filmi ile ikinci, Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü öğrencisi Emine Aslan ise "Hipnoz" filmi ile üçüncü oldu. "Kurmaca" kategorisi Jüri Özel Ödülü Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo-Televizyon ve Sinema Bölümü öğrencisi Umutcan Çelik'in "Ön Yargı" isimli çalışmasına verildi. - KONYA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Anadolu Üniversitesi Selçuk Üniversitesi Ege Üniversitesi Yerel Haberler

Bayram günü infial yaratan olay! Atatürk anıtına baltalarla saldırdılar

Bayram günü infial yaratan olay! Atatürk anıtına baltalarla saldırdılar

Namaz çıkışı Özel'i kızdıran sözler: Bayram sabahı ne konuştuğunu bil

Namaz çıkışı Özel'i kızdıran sözler: Bayram sabahı ne konuştuğunu bil

Cumhur İttifakı'nda çatlak mı var? Devlet Bahçeli'den bayram sabahı çok net mesaj

Cumhur İttifakı'nda çatlak mı var? Devlet Bahçeli'den bayram sabahı çok net mesaj

Atatürk Anıtı'na baltayla saldırı! Provokatörlerden 'Neden' sorusuna 'Sadece Allah rızası için' yanıtı

Atatürk Anıtı'na baltayla saldırı! Provokatörlerden "Neden" sorusuna "Sadece Allah rızası için" yanıtı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title