Haberler

Polis Kadir Atan, şehitlik yıl dönümünde dualarla anıldı

Güncelleme:

Ankara'nın Polatlı ilçesinde devriye görevi sırasında vurularak şehit edilen polis memuru Kadir Atan, 47'nci ölüm yıl dönümünde Kastamonu'nun Tosya ilçesindeki kabri başında dualarla anıldı. Törende şehit Kadir Atan ve tüm şehitler için Kur'an-ı Kerim okundu ve dua edildi. Tosya Kaymakamı Uğur Ünsal, şehidin yakınlarıyla görüşerek taleplerini dinledi ve tüm şehitlere saygılarını sundu.

Ankara'nın Polatlı ilçesinde devriye görevi sırasında vurularak şehit edilen polis Kadir Atan, 47'nci ölüm yıl dönümünde Kastamonu'nun Tosya ilçesindeki kabri başında dualarla anıldı.

Ankara'nın Polatlı ilçesinde 1977 yılında görevi başında uğradığı silahlı saldırı sonucu şehit olan polis memuru Kadir Atan, Tosya ilçesine bağlı Karaköy köyündeki kabri başında ilçe protokolü ve vatandaşların katıldığı törenle anıldı. Şehit Kadir Atan ve tüm şehitler için Kur'an-ı Kerim okunan törende ilçe müftüsü tarafından dua edildi.

Duanın ardından şehidin kabrini ziyaret eden Tosya Kaymakamı Uğur Ünsal, şehit Kadir Atan'ın yakınları ile bir süre sohbet ederek, talep ve isteklerini dinledi. Kaymakam Uğur Ünsal, "Kahraman şehidimiz polis memuru Kadir Atan'a yüce Allah'tan rahmet diliyorum. Şehidimizin şahsında tüm aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi sonsuz şükran, rahmet ve saygıyla yad ediyorum" diye konuştu. - KASTAMONU

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Kastamonu Polatlı Ankara Tosya Güvenlik Yerel Haberler

Ölümlü kazaya karışıp ABD'ye kaçan Timur Cihantimur'un tutukluluğunun devamına karar verildi

Ölümlü kazaya karışıp ABD'ye kaçan Timur Cihantimur'un tutukluluğunun devamına karar verildi

Portekiz'in yıldızından Arda Güler'e olay sözler: Fikrim yok

Portekiz'in yıldızından Arda Güler'e olay sözler: Fikrim yok

Bakanlık yeni vergi paketini devreye sokuyor! Asgari gelir detayı dikkat çekti

Bakanlık yeni vergi paketini devreye sokuyor! Asgari gelir detayı dikkat çekti

Bakmadan Geçme

21 Haziran en uzun gün mü? #129300 Türkiye- Portekiz maçı ne zaman, saat kaçta? EURO 2024 Türkiye- Portekiz hangi kanalda? 21 Haziran 2024 On Numara çekiliş sonuçları açıklandı mı? On Numara sonuçları saat kaçta? On Numara CANLI izle! Bugün kazanan numaralar neler? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 21 Haziran AFAD ve Kandilli deprem listesi! 21 Haziran Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 21 Haziran 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 21 Haziran Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! Kaya Sabancı kimdir? Kaya Sabancı sağlık durumu ne? Sen Türkülerini Söyle bugün var mı 20 Haziran 2024 Perşembe? Sen Türkülerini Söyle neden yok, ne zaman yayınlanacak? TRT 1 Live kesintisiz yayın linki! Et yiyen bakteri nedir, ölümcül mü? Türkiye'de et yiyen bakteri var mı? İspanya İtalya maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) İspanya İtalya maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? İspanya İtalya maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SONUCU! İspanya İtalya maçı ne oldu? İspanya İtalya maçı CANLI izle! (EURO 2024) İspanya İtalya EURO 2024 maçını hangi kanal veriyor, şifresiz nereden izlenir? TRT 1 canlı maç izle! İSPANYA İTALYA CANLI izle! TRT HD kesintisiz donmadan canlı yayın izleme linki! Danimarka İngiltere maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Danimarka İngiltere maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? EURO 2024 F Grubu (TÜRKİYE) puan durumu ne? EURO 2024 F Grubu'nda kim çıktı?
Demokrat Partili Enginyurt'tan nükteli paylaşım: Hakkını helal et Nebati

Demokrat Partili Enginyurt'tan nükteli paylaşım: Hakkını helal et Nebati

title