Haberler

Özel eğitim öğrencileri kedi evi yaparak dikkat çekti

Güncelleme:

Gazipaşa Burhan Ortaokulu özel eğitim öğrencileri, okul bahçesinde bulunan kediler için kedi evi yaparak dikkat çeken tasarımlar oluşturdu. Öğrenciler, etkinlikte hem eğlendi hem de öğrendi.

Gazipaşa Burhan Ortaokulu özel eğitim öğrencileri, okul bahçesinde bulunan kediler için kedi evi yaparak dikkat çeken tasarımlar oluşturdu.

İlçede eğitim öğretim kurumlarında eğitim adına farklı etkinlikler devam ediyor. Bunun yanında özel eğitim gören öğrencilere yönelik düzenlenen faaliyetlere de önem veriliyor. Bu kapsamda Burhan Ortaokulu bünyesinde özel eğitim öğrencileri, okul bahçesinde dolaşan ve yavrulayan kediler için el emekleriyle kedi evi yaptı. Öğrenciler, yaptıkları etkinlikte hem eğlendi hem de öğrendi. Okul Müdürü Asım Karatepe ve öğretmenlerinin katkılarıyla farkındalık oluşturan özel eğitim öğrencileri, çevreye hayvan sevgisi ve hayvanları koruma sloganları ile mesaj verdi. Özel eğitim öğretmenleri ise, öğrencilerin farkındalık seviyelerini artırarak duyarlı bireyler olmalarını sağlayacak etkinlikler yapmaya devam edeceklerini belirtti. - ANTALYA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Gazipaşa kedi Eğitim Yerel Güncel Haberler

Kredi kartı harcamaları patladı! Limit ve taksit sayısına yeni düzenleme

Kredi kartı harcamaları patladı! Limit ve taksit sayısına yeni düzenleme

Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

Hem suçlu hem güçlü! Ceza yazan polislere 'Sen insan değilsin' diyerek tepki gösterdi

Hem suçlu hem güçlü! Ceza yazan polislere "Sen insan değilsin" diyerek tepki gösterdi

Bakmadan Geçme

Kurban Bayramı bitti mi? 20 Haziran Perşembe Kurban Bayramı tatili bitti mi, resmi tatil bitti mi? Bugün BORSA açık mı? 20 Haziran Perşembe BORSA kapalı mı, açık mı? Borsa İstanbul kaçta açılıyor? Bugün PTT açık mı? 20 Haziran Perşembe PTT kapalı mı, açık mı? Bugün sağlık ocakları açık mı? 20 Haziran Perşembe sağlık ocakları kapalı mı, açık mı? Bugün resmi tatil mi? 20 Haziran Perşembe resmi tatil mi, değil mi? Bugün devlet daireleri ve kamu kurumları açık mı? EURO 2024 F Grubu Puan Durumu! F Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 F Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? EURO 2024 E Grubu Puan Durumu! E Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 E Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? EURO 2024 D Grubu Puan Durumu! D Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 D Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? 20 Haziran Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 20 Haziran İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 20 Haziran 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 20 Haziran Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Haziran Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 20 Haziran Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 20 Haziran İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi!
Adı yasak aşk, tehdit, uyuşturucu kullanımı ve rüşvete karışan hakim hakkında karar çıktı

Adı yasak aşk, tehdit, uyuşturucu kullanımı ve rüşvete karışan hakim hakkında karar çıktı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title