Haberler

Ordu'da 7 kaymakam ve 1 vali yardımcısının tayini çıktı

Abone Ol

Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlandı.

Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlandı. Kararnameyle Ordu'da 7 kaymakam ile 1 vali yardımcısının görev yeri değişti. Kararname ile Ordu'ya 1 vali yardımcısı ile 2 ilçeye yeni kaymakam atandı.

Kararnameye göre Ulubey Kaymakamı Soner Divli İller İdaresi Genel Müdürlüğü Şube Müdürlüğüne, Gürgentepe Kaymakamı Muhammed Yılmaz Batman Beşiri Kaymakamlığına, Kabadüz Kaymakamı Yasin Şahin Bayburt Demirözü Kaymakamlığına, Akkuş Kaymakamı Osman Kural Malatya Vali Yardımcılığına, Kumru Kaymakamı Tanju Çanakçıoğlu Kırklareli Vali Yardımcılığına, Aybastı Kaymakamı Şeyma Aktaş Siirt Vali Yardımcılığına, Perşembe Kaymakamı Levent Yetgin Mülkiye Müfettişliğine tayin edildi.

Ordu Vali Yardımcısı Bayram Gale Burdur Bucak Kaymakamlığına tayin edilirken, Kahramanmaraş Türkoğlu Kaymakamı Burak Keser Ordu Vali Yardımcılığına getirildi.

Kahraman Maraş Vali Yardımcısı Fatma Turhan Keser ise Perşembe Kaymakamlığına atandı. - ORDU

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Ordu Yerel Haberler

Bakmadan Geçme

6 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 6 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 6 Aralık 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 6 Aralık Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 6 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? 6 Aralık 2023 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! Şans Topu sonuçları açıklandı mı? Şans Topu sonuçları ne zaman açıklanır? 6 Aralık 2023 Çarşamba Şans Topu sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 6 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 6 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 6 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 6 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Uludağ Gazoz hangi ülkenin markası, kimin malı? 6 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? 6 Aralık Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? ZTK kura çekimi ne zaman? Ziraat Türkiye Kupası 5. tur eleme maçları kura çekimi ne zaman yapılacak? Galatasaray Şampiyonlar Ligi'nde gruptan çıkarsa ne kadar kazanacak, ne kadar gelir elde edecek? Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi maçı ne zaman? Kopenhag Galatasaray maçı bu hafta mı haftaya mı ne zaman?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title