İvrindi'de Başarılı Öğrencilere Ödül - Haberler
Haberi Paylaş

İvrindi'de Başarılı Öğrencilere Ödül

İhlas Haber Ajansı - Yerel
İvrindi'de Başarılı Öğrencilere Ödül

Balıkesir’in İvrindi ilçesinde, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Yücel, şiir dalında Türkiye Üçüncüsü Nida Kurnaz ile İl Birincisi olan Sıdıka Kaçar’ı ödüllendirdi.

Balıkesir'in İvrindi ilçesinde, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Yücel, şiir dalında Türkiye Üçüncüsü Nida Kurnaz ile İl Birincisi olan Sıdıka Kaçar'ı ödüllendirdi. Başarılı öğrencilerin İvrindi'nin gururu olduklarını anlatan Yücel, BENGİ projesi kapsamında okullardaki başarıyı artırmak için çalıştıklarını söyledi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Yücel, Temel Eğitim Genel Müdürlüğü tarafından Çanakkale Savaşları'nın sosyal, kültürel ve tarihi önemini, şehitlik ve gaziliğin anlamını kavratmak, geçmiş ile günümüz kültürel değerleri arasında bağ kurmalarını sağlamak, milli birlik ve varlığımız ile uluslararası barış ve dostluk düşüncelerini kuvvetlendirmek amacıyla Türkiye genelinde ortaokul öğrencilerine yönelik "resim, şiir ve kompozisyon" dallarında her yıl düzenlenen ödüllü yarışmada şiir dalında Türkiye üçüncüsü olan Büyükyenice Ortaokulu 7/A sınıfı öğrencisi Nida Kurnaz ile Karayolları Trafik Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenen yarışmada şiir dalında il genelinde birinci olan 7. sınıf öğrencisi Sıdıka Kaçar'ı okullarında ziyaret etti. Başarılı öğrencileri ve öğretmenlerini kutlayan Müdür Mustafa Yücel, Nida Kurnaz ve Sıdıka Kaçar'ın İvrindi'nin gururu haline geldiklerini söyledi. - BALIKESİR

İhlas Haber Ajansı / Yerel

Balıkesir Türkiye İvrindi Yerel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title