Haberler

Bu şelaleden sıcak su akıyor

Güncelleme:

Bu şelaleden sıcak su akıyor Vali Şentürk, Tabiat Parkı Harmankaya Kanyonunun dış görünüşünü izleme ve inceleme amacıyla 5 kilometrelik yürüyüşe katıldı Bilecik Valisi Bilal Şentürk;

Bu şelaleden sıcak su akıyor

Vali Şentürk, Tabiat Parkı Harmankaya Kanyonunun dış görünüşünü izleme ve inceleme amacıyla 5 kilometrelik yürüyüşe katıldı

Bilecik Valisi Bilal Şentürk;

"Herkese bu güzellikleri yaşamayı ve görmeyi tavsiye ediyoruz"

BİLECİK - Bilecik Valisi Bilal Şentürk, Bilecik'in tarihini, farklı noktalarındaki doğal yürüyüş parkurlarını ve bitki örtülerinin doğal güzelliklerini ortaya çıkarmak, hem turizme katmak hem de değer olarak bölge insanın da farkındalığını geliştirmek amacıyla doğa yürüyüşlerine ve incelemelerine devam ediyor.

Bilecik Valisi Bilal Şentürk, İnhisar Kaymakamı Mahmut Sami Yılmaz, 2. Jandarma Eğitim Tugay Komutanı Tuğgeneral Recep Yalçınkaya, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Uysal Ağaoğlu ve İnhisar Belediye Başkanı Mehmet Kepez ile beraberindekilerle birlikte doğa yürüyüşü sırasında doğal güzelliklere sahip Yenipazar ile İnhisar ilçeleri arasındaki Harmanköy girişinde bulunan Tabiat Parkı Harmankaya Kanyonunun dış görünüşünü izleme ve inceleme amacıyla yaklaşık 5 kilometre yürüdü.

Tarım ve Orman Bakanlığı 2. Bölge Müdürlüğü Milli Parklar Şube Müdürlüğünce yapılan Harmanköy terasında da incelemede bulunan Vali Şentürk, beraberindekilerle birlikte Çaldoruğu mevkiinden sarp kayalıkların yer aldığı zorlu geçiş güzergahların bulunduğu parkurda yaklaşık 7 kilometrelik yürüyüşün ardından yöre halkı tarafından 'Koyunlu Hamamı' olarak bilinen kayalıkların arasından dökülen şelaleler mevkiine geldi.

"Bilecik doğal güzellikleriyle görülmeye değer bir ilimiz"

Burada bir açıklama yapan Vali Şentürk, Bilecik'in doğal güzellikleriyle görülmeye değer bir il olduğunu ifade ederek, "Bilecik doğal güzellikleriyle görülmeye değer bir ilimiz. Hafta sonlarında güzelliklerimizi tanımak ve tanıtmak amacıyla yürüttüğümüz çalışmalar kapsamında Harmankaya kanyonunu kuş bakışı izleme fırsatı bulduk. Son derece büyüleyici doğal güzellikler var. Bu güzellikleri yaşamayı ve görmeyi tavsiye ediyoruz. Zorlu bir parkurun ardından Koyunlu hamamı olarak bilinen şelalenin güzelliğine şahit olduk. Bölgede kayalıkların arasından akan 8 kaynak bulunuyor. Kayaların ve kanyonun içerisinde yer alan bir doğa harikası burası. Buraya ulaşmak zor ama gelip görmeye değer bir yer" dedi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Necati Şentürk Harmankaya Bilecik Haberler

Kulisleri hareketlendiren iddia: Asgari ücret temmuz ayında 21 bin 320 liraya çıkacak

Kulisleri hareketlendiren iddia: Asgari ücret temmuz ayında 21 bin 320 liraya çıkacak

Bir bomba hizmet daha! Kaza tespit tutanakları artık e-Devlet'ten oluşturulacak

Bir bomba hizmet daha! Kaza tespit tutanakları artık e-Devlet'ten oluşturulacak

Dezenformasyonla Mücadele Merkezi: Lüks aracın Gençlik ve Spor Bakanlığı'yla hiçbir ilgisi yok

Dezenformasyonla Mücadele Merkezi: Lüks aracın Gençlik ve Spor Bakanlığı'yla hiçbir ilgisi yok

Bakmadan Geçme

Resmi Gazete bugün (23 Mayıs) kararları neler? Resmi Gazete atama kararları 2024! Dün gece deprem oldu mu? İzmir'de, İstanbul'da, Ankara'da deprem mi oldu? 23 Mayıs dün gece deprem mi oldu? Ergin Ataman kimdir? Ergin Ataman kaç yaşında, nereli? Ergin Ataman hayatı ve biyografisi! LoL çöktü mü? 23 Mayıs LoL giriş ekranı neden açılmıyor? Vedat Zorba kimdir? Şehit Piyade Sözleşmeli Er Vedat Zorba nereli, memleketi neresi? Valorant Gece Pazarı ne zaman? Gece Pazarı başladı mı? 23 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 23 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 23 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 23 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 23 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 23 Mayıs Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 23 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 23 Mayıs 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 23 Mayıs Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 23 Mayıs Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi!
Çocuk istismarı şüphelisinin ölümünde 2 polis ve bekçiye hapis cezası

Çocuk istismarı şüphelisinin ölümünde 2 polis ve bekçiye hapis cezası

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title