7 Aralık Üniversitesine "Erişilebilirlik" belgesi - Haberler
Haberi Paylaş

7 Aralık Üniversitesine "Erişilebilirlik" belgesi

İhlas Haber Ajansı - Yerel
 - Güncelleme:
7 Aralık Üniversitesine 'Erişilebilirlik' belgesi

Kilis 7 Aralık Üniversitesi "Erişilebilirlik Belgesi" almaya hak kazandı.

Kilis 7 Aralık Üniversitesi"Erişilebilirlik Belgesi" almaya hak kazandı.

Engelliler Haftası nedeniyle Cumhurbaşkanlığı Millet Kütüphanesi ev sahipliğinde, "II. Erişilebilir Kütüphaneler Çalıştayı" düzenlendi. ASHB Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü, Kültür ve Turizm Bakanlığı Kütüphaneler ve Yayımlar Genel Müdürlüğü, Manisa Celal Bayar Üniversitesi, Aydın Adnan Menderes Üniversitesi ve Türkiye Engelsiz Bilişim Platformu iş birliği ile düzenlenen çalıştayda 7 Aralık Üniversitesi, kütüphanemizin herkes için erişilebilir olması ve kütüphanemizden her bireyin eşit şartlarda yararlanabilmesi dolayısıyla Erişilebilirlik Belgesi almaya hak kazandı. Belgeyi, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. M. Ruhat Yaşar'a takdim etti. - KİLİS

İhlas Haber Ajansı / Yerel

Kilis 7 Aralık Üniversitesi Engelliler Haftası Engelli Aralık Yerel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title