Haberler

200 İzci Yemin Etti

Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor İzcileri, “İzci Yararlıdır Haftası” sebebiyle bir dizi etkinlik düzenledi.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt spor İzcileri, "İzci Yararlıdır Haftası" sebebiyle bir dizi etkinlik düzenledi.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt spor'lu İzciler and içme töreninde buluştu. Üç aydır Kulüp bünyesinde İzcilik faaliyetlerine katılan 200 aday izci, izciliğe ilk adımı atarak izci olmaya hak kazandı. Leyla Atakan Kültür Merkezinde gerçekleşen yemin törenine Kağıt spor İzcilik Branşı bünyesinde faaliyet gösteren Akşemsettin, Albayrak, Sancak, Arslanbey, Mevlana, Aslan Çimento ve Ertuğrul Gazi izci ünitelerindeki 200 izci, Kocaeli'de faaliyet gösteren İzcilik, Gençlik ve spor kulübü başkanları ve üyelerinin yanı sıra ve eğitimci izci liderleri, izci velileri ve Kağıtspor Yönetim Kurulu üyesi Ömer Bahadır Özyılmaz katıldı.

Törende her izci için özel olarak hazırlanan ve üzerlerinde and içen izcilerin isimlerinin yazılı bulunduğu zeytin fidanları, katılan misafirlere dağıtıldı. Dağıtılan fidanların üzerinde; "And içen izcilerimiz anısına bu fidanı dikiniz ve sevgiyle büyütünüz" yazısı dikkatleri çekti.

Yoğun katılım eşliğinde gerçekleşen programda ergin ve oymak erkek izciler sahnede hep bir ağızdan İzci Marşları ve Mehter Marşlarını seslendirdiler. Yemin töreninin başlamasıyla beraber izciler, obalar ve ekipler halinde sahnede yerini alarak Allah'a ve vatana karşı görevlerini yerine getireceklerine dair söz verip, and içtiler. Yemin törenine katılan eğitimci liderleri, yeni izcilere fularlarını taktı. Törenin ardından 200 izci ve katılım gösteren izci liderleri ile hatıra fotoğrafı çekildi. - KOCAELİ

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Leyla Atakan Kağıtspor Yerel Haberler

Bahçeli'nin elini öptüğü için tartışılan Özel Harekat Başkanı Karadeniz sessizliğini bozdu

Bahçeli'nin elini öptüğü için tartışılan Özel Harekat Başkanı Karadeniz sessizliğini bozdu

TBMM'de işe başlayan kızıyla ilgili soru Destici'yi kızdırdı! Canlı yayında ortam gerildi

TBMM'de işe başlayan kızıyla ilgili soru Destici'yi kızdırdı! Canlı yayında ortam gerildi

Ne diyeceği merak konusuydu! Seçimi kaybeden Büyükekşi'den tek cümlelik veda

Ne diyeceği merak konusuydu! Seçimi kaybeden Büyükekşi'den tek cümlelik veda

Bakmadan Geçme

19 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 19 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 19 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 19 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Eyüp, Üsküdar, Pendik elektrik kesintisi! 19 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 19 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 19 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 19 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Beyoğlu hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Beyoğlu nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Beylikdüzü hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Beylikdüzü nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Beşiktaş hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Beşiktaş nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? Beyoğlu, Fatih, Şişli 18-19 Temmuz İstanbul su kesintisi listesi! Galatasaray Trencin maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) GS Trencin maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? İzmir Balçova, Gaziemir, Karaburun elektrik kesintisi! İzmir elektrik kesintisi saat kaçta bitecek, elektrikler ne zaman gelecek? Fenerbahçe Hull City maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) FB Hull City maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti?
AK Parti'den vekillerle ilgili performans raporu! 100'e yakın ismin yasama faaliyetlerinde rol almadığı tespit edildi

AK Parti'den vekillerle ilgili performans raporu! 100'e yakın ismin yasama faaliyetlerinde rol almadığı tespit edildi

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title