Haberler » Ekonomi » Türkiye Ekonomisi Finansal Koşulları 23 Mayıs'ta Tartışılacak - Ekonomi

Türkiye Ekonomisi Finansal Koşulları 23 Mayıs'ta Tartışılacak

– Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD) ve Koç Üniversitesi ortaklığı ile oluşturulan Ekonomik Araştırma Forumu (EAF), Türkiye ekonomisinin finansal koşullarını 23 Mayıs'ta düzenleyeceği toplantıda tartışacak.

Türkiye Ekonomisi Finansal Koşulları 23 Mayıs'ta Tartışılacak

– Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD) ve Koç Üniversitesi ortaklığı ile oluşturulan Ekonomik Araştırma Forumu (EAF), ekonomisinin finansal koşullarını 23 Mayıs'ta düzenleyeceği toplantıda tartışacak.


Toplantının açılış konuşmasını TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Simone Kaslowski, ana tema konuşmasını da Los Angeles Kaliforniya Üniversitesi'nden Prof. Dr. Sebastian Edwards yapacak.


Toplantıda "Türkiye Ekonomisinde Finansal Riskler ve Fırsatlar" konulu bir panel düzenlenecek. Moderatörlüğünü Gazeteci, Yazar Hande Demirel'in yapacağı panele, Özyeğin Üniversitesi Öğretim Görevlisi Ekonomist Gizem Öztok Altınsaç, Avrupa Yatırım Bankası'dan Ekonomist Koray Alper, İstanbul Bilgi Üniversitesi Öğretim Görevlisi Ekonomist Murat Sağman, İş Portföy'den Başekonomist Nilüfer Sezgin konuşmacı olarak katılacak. - İstanbul

Kaynak: DHA