Haberler

LG, yeni marka kimliğini tanıtmak için küresel kampanya başlattı

Güncelleme:

LG Electronics, yeni marka kimliğini ve değerlerini paylaşmak amacıyla 'Life's Good-Hayat Güzeldir' adlı küresel kampanyayı başlattı. Kampanya, dünyanın farklı bölgelerinde dijital reklamlar ve sosyal medya etkileşimleriyle gerçekleştirilecek.

LG Electronics (LG), daha dinamik ve genç marka kimliğini tanıtmak için çeşitli "markayı yeniden keşfetme" faaliyetleri yürüterek yeni "Life's Good-Hayat Güzeldir" küresel kampanyasını başlattı.

Şirket açıklamasına göre, LG, 22 Ağustos'tan itibaren, Dubai, Londra, New York, Vietnam ve Seul gibi dünyanın en ikonik yerlerinden bazılarında dijital dış mekan (OOH) reklamlarıyla "Life's Good-Hayat Güzeldir" küresel kampanyasını devreye aldı. Her görüntü ve video, LG'nin yenilenen görsel temalarını sergilemek için hazırlandı.

Şirket, küresel kampanyasıyla müşterilerine "Hayat Güzeldir" mesajını aktarmayı, onları hayata iyimser gözlerle bakmaya yönlendirmeyi amaçlıyor. Salgın sonrası değişiklikler nedeniyle dünya çapında artan belirsizlik ve istikrarsızlık karşısında kampanya, tüketicilerin moralini yükseltmeyi ve karşılıklı desteği teşvik ederek olumlu bir etki yaymayı hedefliyor.

Yeni kampanya, güncellenen marka ve görsel kimliğini tanıtmanın yanı sıra şirketin felsefesini ve değerlerini paylaşmayı amaçlıyor. Hayatın güzelliğinin gerçek anlamını somutlaştırmaya kendini adayan LG, bu mesajı dinamik ve genç bir tavırla iletmek için yeni marka ve görsel kimliğini nisan ayında yeniledi.

LG'nin kampanyası dünyanın en yüksek binası olan Dubai'deki Burj Khalifa'da, Vietnam'daki Landmark 81 gökdeleninde, şirketin New York Times Meydanı ve Londra Piccadilly Circus'taki dijital reklam panolarında, Peru Ovalo Gutierrez'deki LED dış mekan ekranında, KP Tower'da, Hindistan ve Güney Kore'deki seçkin mekanlarda görülebiliyor. Kampanya aynı zamanda, LG'nin "Hayat Güzeldir" sloganını taşıyan Londra'nın sevilen kırmızı çift katlı otobüslerini de kapsıyor.

Reklam videolarında "Geleceğin Yüzü" olarak konumlandırılan "L" ve "G" harflerinin oluşturduğu gülen yüz dikkati çekiyor. Video aynı zamanda şirketin temel renk paletine en son eklenen "Aktif LG Kırmızısı"nın gençlik coşkusunu da yansıtıyor.

Ayrıca LG, resmi sosyal medya kanalları aracılığıyla marka bilinirliğini teşvik ederek genç müşterilerle dijital etkileşimini genişletiyor. Şirket, 25 Ağustos'tan itibaren Instagram ve TikTok gibi büyük sosyal medya platformları için özel olarak hazırlanan "LG Parmak Kalp Filtresi" ve "Hayatın Güzel Çıkartma Paketi" gibi özellikleri tanıtacak.

Tüm kullanıcılara ücretsiz olarak sunulan bu yaratıcı öğeler, şirketin tüketicileri markaya yeni ve heyecan verici yollarla bağlayacak küresel bir katılım kampanyası başlatmaya yönelik daha geniş planının bir parçası.

"Tüketicilerimizle iletişimimizi geliştirmeyi hedefliyoruz"

LG, hayatın güzelliği ve temel marka değerlerinin anlamını müşterilere daha özgün bir şekilde aktarmak için LG'nin küresel sosyal medya kanalları aracılığıyla çeşitli sosyal medya önderleriyle iş birliği içerikleri yayınlamayı planlıyor.

Şirket, kampanya için aralarında kendine ve geleceğe güvenle kendi yolunu çizen Nijeryalı-Koreli moda modeli Park Jennie, Avustralyalı milli yüzücü ve şarkıcı-söz yazarı Cody Simpson ve şarkıcı ve Hollywood aktörü Will Smith'in kızı Willow Smith'in de bulunduğu tamamı "cesur iyimserler" ruhunu temsil eden bir grup "sosyal medya önderiyle" ortaklık kurdu. Bu ortaklıklar aracılığıyla LG, dünyanın her yerindeki müşteriler arasında ilham ve umudu teşvik ederek "Hayat Güzeldir" mesajını güçlendirmeyi hedefliyor.

Temmuz ayında LG, müşterilerin çeşitli deneyimlerini birleştirip genişletebilecek bir "akıllı yaşam çözümü şirketine" dönüşme vizyonunu açıkladı ve ana stratejilerinden biri olarak çeşitli müşteri temas noktalarında "LG Markasını Yeniden Keşfetme" faaliyetlerini istikrarlı bir şekilde yürütüyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen LG Electronics Küresel Pazarlama Merkezi Başkanı Lee Jeong-seok, "LG, müşterilerin değişen ihtiyaçlarının farkına varan bir firma. Zamanla gelişen yenilikçi müşteri deneyimlerini aktif olarak iletişime dönüştürmeye de kararlı. Temel değerimizi ve 'Hayat Güzeldir' mesajını içtenlikle paylaşarak tüketicilerimizle iletişimimizi geliştirmeyi hedefliyoruz. İyimserlik dolu bu mesaj dünya çapındaki müşterilere çeşitli temas noktalarında iletilecek." ifadesini kullandı.

Kaynak: AA / Teknoloji

Lg Electronics Sosyal Medya Lg Sosyal Medya Teknoloji Haberler

Umutlar azalıyor! İran Cumhurbaşkanı Reisi'nin helikopteri kaza geçirdi

Umutlar azalıyor! İran Cumhurbaşkanı Reisi'nin helikopteri kaza geçirdi

İran'da Cumhurbaşkanı Reisi'nin düşen helikopteriyle ilk temas

İran'da Cumhurbaşkanı Reisi'nin düşen helikopteriyle ilk temas

İran Cumhurbaşkanı Reisi'nin helikopter kazasından önceki son sözleri oldukça manidar

İran Cumhurbaşkanı Reisi'nin helikopter kazasından önceki son sözleri oldukça manidar

Bakmadan Geçme

Şampiyon kim olacak? Galatasaray mı Fenerbahçe mi şampiyon olacak? Villarreal Real Madrid maç özeti ve golleri izle! (ARDA GÜLER'İN GOLLERİ) Real Madrid maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Galatasaray Fenerbahçe maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) GS FB maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Fenerbahçe kaç yıldır şampiyon olamıyor 2024? İşte Fenerbahçe'nin son şampiyonluk yaşadığı sezon! DEV DERBİDE KAVGA! Fenerbahçe - Galatasaray maçı kavgayı kim çıkardı, KİM KAVGA ETTİ? Olay ne, ne oldu? Galatasaray en son ne zaman şampiyon oldu? GS en son hangi yıl ve sezon şampiyonluk yaşadı? FENERBAHÇE - GALATASARAY MAÇI KAÇ KAÇ? #9917 Dev derbide kim önde, kim gol attı? DEV DERBİ SON DURUM! #129349 DEV DERBİDE NEFESLER TUTULDU! #9917 Fenerbahçe Galatasaray maçı CANLI ANLATIM! Dakika dakika ne oldu, kim gol attı? #129349 Tarihte suikaste uğrayan ve ölen dünya liderleri GALATASARAY'IN TARİHÇESİ! Galatasaray ne zaman kuruldu, kaç kez şampiyon oldu? Galatasaray ilk başkanı kimdir? FENERBAHÇE'NİN TARİHÇESİ! Fenerbahçe ne zaman kuruldu, kaç kez şampiyon oldu? Fenerbahçe'nin ilk başkanı kimdir? Galatasaray ile Fenerbahçe arasında oynanan maçlar (1909-2024) Galatasaray Fenerbahçe maçı CANLI izle! (HD) 19 Mayıs Galatasaray Fenerbahçe maçı canlı yayın nereden ve nasıl izlenir? Galatasaray Fenerbahçe maçı öncesi kavga mı çıktı, kimle kim kavga etti? İlk 11 belli oldu! İşte Galatasaray Fenerbahçe maçı 11'leri!
Ali Koç, takımı toplayıp Rams Park'ta kutlama yaptı! Ortalık bir anda karıştı

Ali Koç, takımı toplayıp Rams Park'ta kutlama yaptı! Ortalık bir anda karıştı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title