'Tecavüz Sahnesi ile Parladım'

'Tecavüz Sahnesi ile Parladım'

İlk Sinema Filmi "Barda" ile Siyad'ın "Umut Veren Genç Sanatçı" Ödülüne Layık Görülen Birkan "Ben O Tecavüz Sahnesiyle Parladığıma İnanmıyorum. Onlar Bizden Çok Daha Ağır Şeyler Yaşamışlar" Diyor.

'Tecavüz Sahnesi ile Parladım'

İLK SİNEMA FİLMİ "BARDA" İLE SİYAD'IN "UMUT VEREN GENÇ SANATÇI" ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLEN BİRKAN "BEN O TECAVÜZ SAHNESİYLE PARLADIĞIMA İNANMIYORUM. ONLAR BİZDEN ÇOK DAHA AĞIR ŞEYLER YAŞAMIŞLAR" DİYOR.


Dans ve bale eğitimi aldıktan sonra süpriz bir şekilde oyunculuğa adım atan ve ilk sinema filmi "Barda" ile SİYAD'ın "Umut Veren Genç Sanatçı" ödülüne layık görülen Melis Birkan, bu ödülün kendisini çok mutlu ettiğini ve daha çok heveslendirdiğini söyledi... Dört yıl gibi kısa bir süreye "Barda", "Ulak" ve "Amerikalılar Karadeniz'de 2" filmlerini ayrıca "Çapkın" ve "Köprü" dizilerini sığdıran Birkan, kendisini birçok oyuncudan daha şanslı görüyor. Söylenenlerin aksine "Barda" filmindeki tecavüz sahneleri ile parlamadığını dile getiren Birkan "Sevişmem, öpüşmem, bu sahnede oynamam demek bana şımarıklık geliyor" dedi. İki yıldır çekimleri Eskişehir'de çekilen Star TV'nin "Köprü" dizisinde Elmas karakteri ile ekrana gelen Melis Birkan "Orada kral gibi yaşıyoruz" diyerek memnuniyetini dile getirdi.

Kaynak: Gecce