Haberler

Tcdd Vakfı Kuruluşu Raytur'dan Yurtiçi ve Yurtdışı Tur İmkanı

TCDD Vakfı kuruyuşu Raytur, farklı seyahat imkânları sunmaya devam ediyor ve özel yataklı trenle Orta Avrupa ve Polonya turu düzenliyor.16 gün sürecek olan tur 7 ülkeyi bir arada görme imkânı sağlayacak.

TCDD Vakfı kuruyuşu Raytur, farklı seyahat imkanları sunmaya devam ediyor ve özel yataklı trenle Orta Avrupa ve Polonya turu düzenliyor. 16 gün sürecek olan tur 7 ülkeyi bir arada görme imkanı sağlayacak.

TCDD'den yapılan açıklamaya göre, daha önce trenle GAP, Karadeniz ve Balkan turları gerçekleştiren Raytur, 4 Ekim 2013 tarihinde Sirkeci Garından başlayacak olan tur ile Bulgaristan, Romanya, Macaristan, Slovakya, Polonya, Çek Cumhuriyeti ve Avusturya'yı görme imkanı sağlayacak ve 15 gün sürecek. Ekstrasız tam pansiyon olarak düzenlenen turun iki kişilik odada kişi başı ücreti ise 3 bin 500 Euro. Özel tren yolculuğu keyfinin yanı sıra turu kapsayan şehirlerin tarihi geçmişini, kültürlerini ve kendilerine has olan mutfağını tanıma fırsatı sunan Raytur, yolcular için mini buzdolabı, lavabo ve her vagonda tuvalet ve duş imkanı sunuyor. - ANKARA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Orta Avrupa Karadeniz Polonya Tcdd Politika Güncel Haberler

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title