Haberi Paylaş

Türkiye'yi vuran deprem sonrası Arda Turan'dan tüm dünyaya çağrı: İnsanlarımızın yardımınıza ihtiyacı var

Spor Haberleri

Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde meydana gelen 7.7 büyüklüğündeki deprem 10 ili vururken eski futbolcu Arda Turan, sosyal medyadan dünyaya yardım çağrısında bulundu. Turan, İngilizce ve Türkçe yaptığı paylaşımda, "Türkiye dördüncü seviye alarm durumu ilan etti. '4. seviye' alarm durumu, uluslararası yardım çağrısını kapsamaktadır. Dünyanın çeşitli yerlerinde olup bu mesajı okuyanlar... Ülkemde depremde enkaz altında kalmış insanlarımızın kurtarılmak için yardımınıza ihtiyacı var." dedi.

Eski futbolcu Arda Turan, Türkiye'yi sarsan 7.7 büyüklüğündeki deprem sonrası sosyal medya hesabından tüm dünyaya yardım çağrısında bulundu.

"ÇOK GEÇMİŞ OLSUN TÜRKİYE"

Arda Turan yaptığı ilk paylaşımda, "Çok geçmiş olsun Türkiye" ifadelerini kullandı. Galatasaray'ın yanı sıra Atletico Madrid ve Barcelona formaları giyen ve tüm dünyada takipçileri bulunan Turan, daha sonra bir paylaşım daha yaparak yardım çağrısında bulundu.

Türkiye'yi vuran deprem sonrası Arda Turan'dan tüm dünyaya çağrı: İnsanlarımızın yardımınıza ihtiyacı var

"İNSANLARIMIZIN YARDIMINIZA İHTİYACI VAR"

Turan, İngilizce ve Türkçe yaptığı paylaşımda, "Türkiye dördüncü seviye alarm durumu ilan etti. '4. seviye' alarm durumu, uluslararası yardım çağrısını kapsamaktadır. Dünyanın çeşitli yerlerinde olup bu mesajı okuyanlar... Ülkemde depremde enkaz altında kalmış insanlarımızın kurtarılmak için yardımınıza ihtiyacı var." ifadelerini kullandı.

Türkiye'yi vuran deprem sonrası Arda Turan'dan tüm dünyaya çağrı: İnsanlarımızın yardımınıza ihtiyacı var

Haberler.com / Ali Gülhan - Spor

Kahramanmaraş Arda Turan Deprem Hatay Spor Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (8)

Ahmed Kokten:

Ya arkadaş devleti mevleti bir boş verin gözünüzü seveyim millet canından oluyor 10’da 1’i 10’da 9’uymuş falan kimin umrunda bu depremde 100 kişi da can verse 1000 kişi de can verse bunun azı çoğu mu var?

Cevap Yaz13Yayından Kaldır
Fırat Türk:

Türkiye bunu kendi başına hal edebilcek güçte

Cevap Yaz17771Yayından Kaldır
mahalle sakini:

Onu chp'li belediyelere soracaksın İBB'de reklama harcanan para deprem bütçesinin 2 katı. 4 senede ne yaptın reklamını yapıyorsun diyorsun tek kelime edemiyor. Akp kentsel dönüşüm başlatmasaydı 10 ili 7.8 salalyan depremde ölü sayısı 100 binlerden bahsediyorduk.

31Yayından Kaldır
Tüm 8 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title