Haberler

Şişli'de Sosyal Medya Çıkartması

Güncelleme:

Şişli Belediyesi interaktif belediyecilik anlayışını Şişli halkı ve çalışanları ile birlikte sosyal medya platformuna taşıyor.

Şişli Belediyesi, sakinlerine 'Sosyal Medya Eğitimi' veriyor. İlk eğitim Altınokta Körler Derneği, Şişli İşitme ve Konuşma Engelliler Derneği, Pozitif Engelliler Derneği, Şizofren Gönüllüleri Derneği, Darülaceze'ye Gönül Verenler ve İlham Alanlar Derneği, İstanbul Tüm Engelliler Derneği, Can Zihinsel Engelliler Derneği, Şişli Bedensel Engelliler Derneği, Down Cafe Çalışanları, Beşiktaş Engelliler Spor Klübü Derneği, Altınokta Körler Spor Klübü Derneği ve Akademi Spor Klübü Derneği yöneticilerine verildi.

Şişli Belediyesi interaktif belediyecilik anlayışını Şişli halkı ve çalışanları ile birlikte sosyal medya platformuna taşıyor.

Şişli'ye daha iyi hizmet verebilmek amacıyla yeni bir oluşum içerisine giren Şişli Belediyesi, sosyal medya politikasını halk ve belediye çalışanları ile oluşturuyor. Sosyal medya platformu üzerinde daha yaratıcı ve interaktif bir oluşuma giden Şişli Belediyesi'nin sosyal medya politikası çehre değiştiriyor.

Diyaloğa açık, halkın sorunlarına halk ile birlikte çözümler üretecek bir iletişim çalışması yürüten Şişli Belediyesi, sosyal medya iletişiminde yeni bir sürece girerek iletişim yönetimi içerisine halkını ve sivil toplum kuruluşlarını dahil ediyor.

Şişli Belediyesi, sosyal medya eğitimleri kapsamında ilk olarak Şişli'de bulunan dernekler ile bir araya geldi. Şişli Belediyesi'nin sosyal medya danışmanlığını yürüten Mad Informatics Ajans Başkanı Fırat Sayıcı; sivil toplum kuruluşlarının nasıl hareket etmeleri, iletişimlerini planlarken nelere dikkat etmeleri gerektiği gibi konularda dernek yöneticilerini birebir bilgilendirdi. Dernekler, sosyal medya platformu üzerinde kendilerini nasıl tanımlayabilecekleri, takipçi sayılarını nasıl arttırabilecekleri, yaptıkları çalışmalar ile ilgili olarak duyurularını daha fazla kişiye nasıl ulaştırabilecekleri konusunda uzmanından bilgi aldılar.

Sosyal medya eğitiminin ikinci ayağı ise Şişli Belediyesi'ne bağlı müdürlüklerde devam ediyor. İlk aşama olarak Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü ile bir araya gelen sosyal medya uzmanı Fırat Sayıcı, halka daha iyi hizmet konusunda müdürlük çalışmalarının daha etkili ve etkin lanse edilmesi konusunda belediye çalışanlarına seminer verdi.

Şişli Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından yürütülen sosyal medya eğitimleri ile belediye ve sosyal paydaşları arasında daha etkin ve interaktif bir iletişim sağlanması amaçlanıyor.

Kaynak: Bültenler / Güncel

Darülaceze Beşiktaş İstanbul Şişli Güncel Haberler

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2023 yılı doğum istatistiklerine dikkat çekti: Türkiye için endişe verici

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2023 yılı doğum istatistiklerine dikkat çekti: Türkiye için endişe verici

En beğenilen siyasetçiler anketinde Mansur Yavaş ilk, Erdoğan 3. sırada

En beğenilen siyasetçiler anketinde Mansur Yavaş ilk, Erdoğan 3. sırada

Reisi'nin helikopteri nasıl bulundu? Selçuk Bayraktar, o geceye ilişkin bir detayı ilk kez paylaştı

Reisi'nin helikopteri nasıl bulundu? Selçuk Bayraktar, o geceye ilişkin bir detayı ilk kez paylaştı

Bakmadan Geçme

Yeni seferberlik kanunu tam metni OKU İNDİR - PDF 2024! Seferberlik mi çıktı, seferberlik nedir? Sefer görev emri nedir? Sefer görev emri e-devlet üzerinden nasıl sorgulanır? Seferberlik Kararnamesi 22 Mayıs Salı 2024! Yeni seferberlik kararları neler? 22 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 22 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 22 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 22 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 22 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 22 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 22 Mayıs Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! HSK atama kararnamesi 22 Mayıs Çarşamba yayınlandı! Hakim ve Savcılar atama kararları PDF indir, OKU! 22 Mayıs 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 22 Mayıs Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 22 Mayıs Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri!
İmamoğlu'ndan Erdoğan'ın 'Şarap festivali' eleştirisine yanıt: Kendisine bilgi veren muhtemelen akşamdan kalmaydı

İmamoğlu'ndan Erdoğan'ın "Şarap festivali" eleştirisine yanıt: Kendisine bilgi veren muhtemelen akşamdan kalmaydı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title