Sarıgül'ün Gözyaşları

Sarıgül'ün Gözyaşları

Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Oğlu Emir İçin Düzenlenen Bekarlığa Veda Partisinde Gözyaşlarına Hakim Olamadı.

Sarıgül'ün Gözyaşları

ŞİŞLİ BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA SARIGÜL, OĞLU EMİR İÇİN DÜZENLENEN BEKARLIĞA VEDA PARTİSİNDE GÖZYAŞLARINA HAKİM OLAMADI.

Önümüzdeki Cumartesi oğlu Fatoş Altınbaş'la hayatını birleştirecek olan Emir Sarıgül için bekarlığa veda partisi düzenlendi. Gecede Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, bu gece Lütfi Kırdar'daki Marmara Salonu'nda dostlarıyla bir araya geldi.

Altınbaş Holding'in Yönetim Kurulu Başkanı Ali Altınbaş'ın kızı Fatoş'la önümüzdeki cumartesi dünya evine girecek olan Emir'in bekarlığa veda partisine Eski Bakan Hüsamettin Özkan, Başaran Ulusoy, Ceylan Otelleri Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Ceylan, İmam Altınbaş, Abdullah Kığılı, Bedrettin Dalan, Rıza Çalımbay, Sabah yazarı Mahmut Övür ve Özhan Canaydın gibi tanınmış isimler katıldı.

Gecede kısa bir konuşma yapan Mustafa Sarıgül, oğlu Emir'in 9 aylıkken eşini kaybettiğini söyleyerek 'Ben Emir'i 9 aylıkken kucağıma aldım. Büyüdü 27 yaşına geldi şimdi de yuvasını kuruyor' dedi. Konuşurken gözyaşlarına hakim olamayan Sarıgül, mutlulukla hüzünü bir arada yaşadı.

İstanbul Büyükşehir eski Belediye Başkanı Bedrettin Dalan ise Emir Sarıgül'ün 'manevi babası' olduğunu hatırlatarak, 'Emir üniversitede benim elime geldi ve çok başarılı bir öğrenci oldu' şeklinde konuştu.

Kaynak: Gecce