Ringlerin Kraliçesi Birgi'de Moral Depoladı

Ringlerin Kraliçesi Birgi'de Moral Depoladı

Türkiye'nin boks sporundaki gururu, ringlerin kraliçesi, dünya şampiyonu Gülsüm Tatar, İzmir'deki kampına bir gün ara vererek Ödemiş'in tarihi ve doğal güzelliği ünlü Birgi Beldesi'ni ziyaret etti.

22.04.2012 17:10 | Son Güncelleme: 22.04.2012 17:10
Ringlerin Kraliçesi Birgi'de Moral Depoladı

Türkiye'nin boks sporundaki gururu, ringlerin kraliçesi, dünya şampiyonu Gülsüm Tatar, İzmir'deki kampına bir gün ara vererek Ödemiş'in tarihi ve doğal güzelliği ünlü Birgi Beldesi'ni ziyaret etti. Dünya şampiyonu Tatar, "Hedefim bir kez daha altın madalya almak" dedi.

Birgi'nin tarihi ve kültürel ününü duyduğunu belirten Gülsüm Tatar, boksör arkadaşı Elif Güneri, antrenör Derya Sark, ağabeyi Serkan Tatar ile birlikte geziyi gerçekleştirdi. Tatar, "İzmir'de kamp çalışmalarını sürdürürken, bir günlüğüne çalışmamıza ara verip buraya geldik. Dünya şampiyonasına altın madalya parolası ile yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Mayıs'ta bir kez daha altın madalya almak tek hedefim" dedi.

Tatar ve arkadaşlarını en iyi şekilde ağırlayan Birgi Belediye Başkanı M. Cumhur Şener, milli sporcuya başarı diledi, altın madalya haberini merakla bekleyeceklerini söyledi.

Tatar, bir günlük Birgi gezisi sırasında vatandaşların da ilgi odağı oldu.

(TK-ERG-

22.04.2012 16: 50: 12

TSI

NNNN - İZMİR

Kaynak: İHA

Abone Ol
Google'da Takip Et
Paylaş
Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!
title