Haberler

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın: '290 gün sonra yerel seçimlerde vatandaşımızı halkçı belediyelerle buluşturacağız'

Güncelleme:

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, İzmir'de yaptığı konuşmada, 290 gün sonra yapılacak yerel seçimlerde vatandaşları halkçı belediyelerle buluşturacaklarını söyledi. Akın, belediyelerin pandemi sürecinde vatandaşların yanında olduğunu belirterek, birlik ve beraberlik içinde çalışacaklarını ifade etti.

KERİM UĞUR

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, İzmir'de; "Bugün itibariyle 290 gün kaldı seçimlere. Bugünden itibaren bizim aklımız fikrimiz önümüzdeki yerel seçimler. 290 gün sonra yerel seçimlerde büyük bir başarıyla vatandaşımızı halkçı belediyelerle buluşturacağız" dedi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, bugün İzmir'de; CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'in ev sahipliğini yaptığı ilçe belediye başkanları toplantısına katıldı. EGİAD Sosyal ve Kültürel Etkinlikler Merkezinde yapılan toplantıya CHP'li ilçe belediye başkanları da katıldı. Ahmet Akın, yaklaşık iki saat süren toplantının ardından, şunları söyledi:

"İzmir bizim göz bebeğimiz. ve her zaman olduğu gibi İzmir'deki o ışık bütün Türkiye'ye yayılacak. Bunu biliyoruz, görüyoruz. Bu inanç, azim ve kararlılık bizde var. Buradaki başarı, Ankara'daki başarı, İstanbul'daki başarı, büyük şehirlerimizdeki, belediyelerimizdeki başarılar; halkçı belediyecilik bütün Türkiye'ye yayılacak. Bunu birlik beraberlik içerisinde Türk milletinin birlik beraberliği esastır. Herkesle bir araya uraya gelerek, kimseyi ayırmadan herkesle bir arada başarımızı daha da arttıracağız.

Şunu da söyleyeyim bugün itibariyle 290 gün kaldı seçimlere. Bugünden itibaren bizim aklımız, fikrimiz önümüzdeki yerel seçimler. 290 gün sonra yerel seçimlerde büyük bir başarıyla vatandaşımızı halkçı belediyelerle buluşturacağız. Vatandaşımızı özellikle ama özellikle zor zamanda yalnız bırakılanlarla değil, işte pandemi sürecinde ilk işlemleri yapanlarla… Hatırlayın o günleri, hatırlamak lazım. Vatandaşın dara düştüğü zaman hemen koşanlarla; o anlayışa egemen olan belediyelerimizle buluşturacağız. ve vatandaşımızın hem yokluğunda hem ihtiyacında bir olan, beraber olan, beraberliğimizi, bu belediyeler sayımızı arttıracağız. Bunun için hazırlıklarımızı çok hızla götürüyoruz. Biz yerel seçim çalışmalarımıza başladık. Hem de bugün değil, öncesinden başladık. Bugün itibariyle iki yüz doksan vizyondaki çalışmalarımız da hızla götürüyoruz. Ben huzurunuzda burada İzmir'deyiz. İzmir'in çok değerli belediye başkanlarına, başta büyükşehir belediye başkanımız olmak üzere hem için hem katkıları için ve örnek çalışmaları için hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Türkiye'de her şeye rağmen her türlü mücadeleye rağmen her türlü baskıya rağmen yine bizim belediyelerimiz aslanlar gibi çalışma yapıyor. Kendilerini bütün vatandaşlarla buluşturuyor. Zor zamanda yanlarında oluyor. Onları kucaklıyor, kucaklıyor ve halkla kucaklaşıyor. Onun için onu arttırarak devam edeceğiz."

Kaynak: ANKA / Politika

Ahmet Akın İzmir Politika Haberler

Portekiz'in yıldızından Arda Güler'e olay sözler: Fikrim yok

Portekiz'in yıldızından Arda Güler'e olay sözler: Fikrim yok

Ölümlü kazaya karışıp ABD'ye kaçan Timur Cihantimur'un tutukluluğunun devamına karar verildi

Ölümlü kazaya karışıp ABD'ye kaçan Timur Cihantimur'un tutukluluğunun devamına karar verildi

Bakanlık yeni vergi paketini devreye sokuyor! Asgari gelir detayı dikkat çekti

Bakanlık yeni vergi paketini devreye sokuyor! Asgari gelir detayı dikkat çekti

Bakmadan Geçme

Türkiye- Portekiz maçı ne zaman, saat kaçta? EURO 2024 Türkiye- Portekiz hangi kanalda? 21 Haziran 2024 On Numara çekiliş sonuçları açıklandı mı? On Numara sonuçları saat kaçta? On Numara CANLI izle! Bugün kazanan numaralar neler? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 21 Haziran AFAD ve Kandilli deprem listesi! 21 Haziran Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 21 Haziran 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 21 Haziran Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! Kaya Sabancı kimdir? Kaya Sabancı sağlık durumu ne? Sen Türkülerini Söyle bugün var mı 20 Haziran 2024 Perşembe? Sen Türkülerini Söyle neden yok, ne zaman yayınlanacak? TRT 1 Live kesintisiz yayın linki! Et yiyen bakteri nedir, ölümcül mü? Türkiye'de et yiyen bakteri var mı? İspanya İtalya maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) İspanya İtalya maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? İspanya İtalya maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SONUCU! İspanya İtalya maçı ne oldu? İspanya İtalya maçı CANLI izle! (EURO 2024) İspanya İtalya EURO 2024 maçını hangi kanal veriyor, şifresiz nereden izlenir? TRT 1 canlı maç izle! İSPANYA İTALYA CANLI izle! TRT HD kesintisiz donmadan canlı yayın izleme linki! Danimarka İngiltere maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Danimarka İngiltere maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? EURO 2024 F Grubu (TÜRKİYE) puan durumu ne? EURO 2024 F Grubu'nda kim çıktı? EURO 2024 E Grubu puan durumu ne? EURO 2024 E Grubu'nda kim çıktı?
Demokrat Partili Enginyurt'tan nükteli paylaşım: Hakkını helal et Nebati

Demokrat Partili Enginyurt'tan nükteli paylaşım: Hakkını helal et Nebati

500

Yorumlar (1)

Hikmet Cakir:

cok beklersin önce hak edeceksiniz etdinizmi halk geregini yapar cirpinmaniza gerek bile kalmaz hak etmenzseniz bütün capalariniz 14-28 mayis gibi nafile olur

0
0
yanıtYanıtla
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title